Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Zkušenosti říkají, že Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks Mozaika tvořená ze čtvercových kousků lešteného černého andezitu (přírodního kamene) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn i podlah. Po obložení doporučujeme provést impregnaci, na ochranu před nechtěnými skrvnami. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje: Materiál: andezit (přírodní kámen) Rozměr siťky: 30 x 30 cm Barva: černá, šedá Velikost kamenů: cca. 3 x 3 cm (čtvercové) Tloušťka 3,5 až 4 mm   Vhodné pro montáž na stěny i podlahy Všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž, jedná se o kamínky lepené na síťce   Obsah balení: 1x síťka mozaika

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Dominik Onody, Uhy:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly celkem specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a pořídil přesně takový Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks, který jsem hledal. Děkuji za ochotu a pomoc, jsem hodně náročný zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem skutečně hodně spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Linda Polomíková, Vilémovice:
Jasnou náhodou se mi dostala do rukou zpráva o Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Přemýšlela jsem, zda si ho mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nevyužila. Ale zvědavost vyhrála a myslela jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se třeba hodit našim dětem. Po několika dnech, kdy jsem Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks testovala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

Miroslav Šilpoch, Vranovice-Kelčice:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodně přes jednu webovou reklamu. Když jsem si prohlédl reklamní článek, řekl jsem si, že by nemusel být špatný, takže jsem si jej nechal doručit. Přiznám se, nevěřil jsem příliš, že by váš Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks mohl být tak dobrý, ovšem design předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes web nemám příliš dobré zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy rozumné ceny, za tento nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

Adam Hampejs, Hostivice:
Dělali jsme si s klukama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou sílu. Klasicky jsme se špičkovali, až nějakej kámoš trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru dbám delší čas, proto jsem mu ho jenom mohl doporučit. Dneska mi posílal e-mail, že děkuje, už Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks má v koupelně taky a pochválila ho i babička.

Jonáš Hlavina, Podmokly:
Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jsem objednal jako náhradu, protože podobný, poměrně špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více kvalitně zpracovaný a to už na první pohled. Bez ohledu na výtečný vzhled a službu. Jako esteticky zaměřený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem v extázi! Nechápu, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za kvalitní se zkrátka platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Natálie B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Marek T: tak jsem to dostala aje to super

Barbora T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Matyáš D: 110 % spokojenost

Dominika K: Tento Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt