Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Zkušenosti říkají, že Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks Mozaika tvořená ze čtvercových kousků lešteného černého andezitu (přírodního kamene) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn i podlah. Po obložení doporučujeme provést impregnaci, na ochranu před nechtěnými skrvnami. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje: Materiál: andezit (přírodní kámen) Rozměr siťky: 30 x 30 cm Barva: černá, šedá Velikost kamenů: cca. 3 x 3 cm (čtvercové) Tloušťka 3,5 až 4 mm   Vhodné pro montáž na stěny i podlahy Všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž, jedná se o kamínky lepené na síťce   Obsah balení: 1x síťka mozaika

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Dominik Onody, Uhy:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a objednal přesně takový Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks, který jsem hledal. Děkuji za snahu a trpělivost, jsem hodně složitý zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně moc spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Linda Polomíková, Vilémovice:
Čirou náhodou se mi objevila do rukou zpráva o Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Váhala jsem, jestli si ho mám objednat, přece jen jsem jej aktuálně nevyužila. Ale zvědavost zvítězila a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim vnoučatům. Po pár dnech, kdy jsem Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks používala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

Miroslav Šilpoch, Vranovice-Kelčice:
Vašeho zboží jsem si všiml jen omylem přes nějakou internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl leták, napadlo mě, že by nemusel být špatný, takže jsem si jej nechal poslat. Přiznám se, nevěřil jsem příliš, že by váš Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks mohl být tak úžasný, ovšem výsledek předčil mé očekávání. Protože s nákupy přes web nemám dosti dobré zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy rozumné ceny, za tenhle nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

Adam Hampejs, Hostivice:
Dělali jsme si s kolegama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet potřebnou sílu. Klasicky jsme se špičkovali, až nějakej kámoš trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru dbám delší dobu, takže jsem mu ho jenom mohl schválit. Předevčírem mi posílal e-mail, že děkuje, už Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks má doma také a pochválila ho i tchýně.

Jonáš Hlavina, Podmokly:
Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jsem zakoupil jako náhradu, protože podobný, celkem špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více precizně vypracovaný a to už na první pohled. Nehledě na unikátní design a službu. Jako esteticky zaměřený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o něco levnější, ale mám pochopení, že za preciznost se jednoduše platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

hodnocení 5/5 od 79 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Jana H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Zuzana V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktor R: Celkem jsem spokojený.

Jaroslav K: funkční výrobek

Daniel Z: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt