MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 330 Kč
Naše cena: 220 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2x 1,0 kg (růžová) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2x zátěžová manžeta 1,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Lukáš Baláš, Kravaře:
MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová mě padl do oka již v okamžiku, kdy jsem se s ním seznámil. Z prvního vzájemného setkání jsem měl před tím vážné nervy, ale ty byly zcela zbytečné, jak se ukázalo. Především se totiž MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová vyznačuje velmi jednoduchým ovládáním. Rychle si ho osvojí i ti, kteří s tímto MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová doposud předchozí zkušenosti neměli. Po prvním otestování si zaručeně získá také vás.

Gabriela Belingerová, Svrkyně:
Věřím, že se na mě někdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová perfektní. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem spokojená. Dělá to hrozný rámus, a co se týče funkčnosti tak taky docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o perfektní produkt. {Tohle|Toto je krám, za který bych celkem nízkou cenu zaplatila.

Kristýna Kozumplíková, Karlova Ves:
Jsem mile překvapena jak rychlostí dodání, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení balíčku. Profesionální. MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová přišel v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu ihned testovat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem určitě pravidelně navracet a objednávat dále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Johana H: Je to dostatečné?

Aneta T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Johana U: nemá chybu

Denis B: funkční výrobek

Kristián Š: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt