MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 330 Kč
Naše cena: 220 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2x 1,0 kg (růžová) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2x zátěžová manžeta 1,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Lukáš Baláš, Kravaře:
MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová mě padl do oka už ve chvíli, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejdříve mírné obavy, ale ty byly opravdu neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Hlavně se totiž MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová pyšní velmi komfortním ovládáním. Ihned ho pochopí i ti, kteří s tímto MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová dosud žádnou zkušenost neměli. Po prvním seznámení si určitě získá i vás.

Gabriela Belingerová, Svrkyně:
Věřím, že se na mě někdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová perfektní. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem klidná. Dělá to skvělý kravál, a co se týká funkčnosti tak celkem docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o kvalitní věc. {Tohle|Toto je boží, za který bych takto rozumnou cenu nedala.

Kristýna Kozumplíková, Karlova Ves:
Jsem hezky překvapena jak okamžitým doručením, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení zboží. Profesionální. MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová přišel v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu okamžitě využívat. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě opakovaně navracet a objednávat opakovaně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Sofie H: Ideální k osmnáctinám :)

Jana T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kryštof Z: tak jsem to dostala aje to super

Roman H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Gabriela H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt