MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 330 Kč
Naše cena: 220 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2x 1,0 kg (růžová) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2x zátěžová manžeta 1,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Lukáš Baláš, Kravaře:
MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová mě zaujal již v okamžiku, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního vzájemného setkání jsem měl před tím mírné nervy, ale ty byly naprosto zbytečné, jak jsem se utvrdil. Hlavně se totiž MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová vyznačuje velmi přátelským ovládáním. V mžiku si ho zažijí i uživatelé, kteří s tímto MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová doposud žádné zkušenosti neměli. Po prvním vyzkoušení si stoprocentně získá také vás.

Gabriela Belingerová, Svrkyně:
Doufám, že se na mě někdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová úžasný. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to hrozný vibrace, a co se týká funkčnosti tak celkem docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní model. {Tohle|Toto je boží, za který bych takto vysokou cenu nedala.

Kristýna Kozumplíková, Karlova Ves:
Jsem mile překvapena jak rychlostí doručením, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení produktu. Precizní. MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová přišel v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu ihned využívat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě opakovaně vracet a objednávat opakovaně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

hodnocení 5/5 od 90 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Šárka F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Dominika B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šárka L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petr M: tak jsem to dostala aje to super

Kryštof R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt