MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 4,0 kg (modrá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 4,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Samuel Vydržal, Bukovka:
„Již jsi vyzkoušel MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá?“ vyzvídají se mě moji kolegové. Celý rok jsem jim odsekával, že ještě ne. A popravdě ani nějak nemohl přijít na to, proč bych ho otestovat měl. Otázek bylo ale každým dnem víc. Logicky jsem se rozhodl prostě MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá pořádně vyzkoušet. V tom momentě jsem pochopil. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá je totiž doopravdy skvělý, přesně tak, jak se prezentuje. Také já tak můžu svému okolí položit dotaz: „A už jsi si objednal MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá?“

Tomáš Vedral, Velká Chmelištná:
Již jsem se párkrát nechal podvést podvodníky, takže jsem se trochu bál, jestli další nakupování nedopadne stejně. Pro sichr jsem do firmy párkrát telefonoval, vše srovnával… Bez vytáček, neměl jsem jistotu, jestli jsem korunky nevyhodil zbytečně. Ale mýlil jsem se. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá mi doručili až před práh, precizně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a slouží mi skvěle. Doposud jsem na něm nenašel mínus. Tady budu stoprocentně objednávat často.

Roman Josef, Přáslavice:
Když jsem váš MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem se bál, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych šetřil peníze na potřebnější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí obdobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá spatřil, řekl mi, ať jí ho půjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel pořídit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Valerie P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Julie H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Zuzana D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Filip S: tak jsem to dostala aje to super

Eva S: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt