MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 4,0 kg (modrá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 4,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Samuel Vydržal, Bukovka:
„Už jsi si zakoupil MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá?“ ptali se mě moji kamarádi. Několik měsíců jsem jim říkal, že bohužel ne. A popravdě ani nějak nemohl přijít na to, proč bych ho vyzkoušet měl. Dotazů bylo ale každým dnem více. Takže jsem se rozhodl prostě MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá na vlastní kůži otestovat. A pak jsem prozřel. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá je totiž vskutku skvělý, přesně tak, jak se o něm říká. Také já tak můžu kolegům položit otázku: „A již jsi vyzkoušel MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá?“

Tomáš Vedral, Velká Chmelištná:
V minulosti jsem se párkrát nechal podvést podvodníky, takže jsem se děsil, jestli tenhle nákup nedopadne jako posledně. Pro jistotu jsem do e-shopu párkrát zavolal, všechno srovnával… Popravdě, pochyboval jsem, jestli jsem finanční prostředky nevyhodil z okna. Ale bylo to opačně. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá mi byl dopraven až do domu, kvalitně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a slouží mi skvěle. Ještě jsem na výrobku nevypátral mínus. U prodejce budu stoprocentně nakupovat častěji.

Roman Josef, Přáslavice:
Když jsem váš MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to kolega řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nesmysli, místo abych šetřil peníze na důležitější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá spatříla, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho zkusí. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel koupit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Rozálie P: nemá chybu

Markéta B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Štěpán J: Jsem ráda, že to mám

Anna M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jiří H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt