MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 4,0 kg (modrá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 4,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Samuel Vydržal, Bukovka:
„Již jsi si pořídil MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá?“ vyzvídají se mě moji kamarádi. Celý rok jsem jim odpovídal, že zatím ne. A vlastně ani nějak neřešil, proč bych ho otestovat měl. Dotazů bylo ale čím dál více. No a tak jsem se rozhodl zkrátka MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá pořádně otestovat. Nakonec jsem jim dal za pravdu. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá je totiž vážně boží, přesně tak, jak se o něm říká. Také já tak můžu přátelům položit otázku: „A už jsi si zakoupil MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá?“

Tomáš Vedral, Velká Chmelištná:
Kdysi jsem se párkrát napálil se nesolidními prodejci, takže jsem se trochu bál, jestli tenhle objednávání neskončí identicky. Raději jsem do firmy párkrát telefonoval, vše sledoval… Popravdě, říkal jsem si, jestli jsem peníze neutratil za hloupost. Ale bylo to opačně. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá mi byl dopraven až před práh, precizně zabalený, bez sebemenší známky poškození na kvalitě a funguje skvěle. Dodnes jsem na něm neshledal mínus. V eshopu budu stoprocentně nakupovat i v budoucnu.

Roman Josef, Přáslavice:
Když jsem váš MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá poprvé přinesl domů, docela jsem se bál, co mi na to děti řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nesmysli, místo abych šetřil kačky na důležitější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne podobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá spatříla, řekla mi, ať jí ho zapůjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení oba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Anna T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikol P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Emma C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Magdaléna S: já jsem to prostě chtěla

Sára C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt