MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 435 Kč
Naše cena: 290 Kč Ověřit dostupnost

Přestala už vám stačit při tréninku váha vlastního těla a potřebujete něco víc? Odpovědí jsou MOVIT® zátěžové manžety. Někdy stačí tak málo a výsledky jsou tady. Zátěžové manžety se bezpečně upínají na končetiny skrze suchý zip a vy můžete pokračovat ve svém tréninku, brzy však uvidíte výsledky, o kterých jste už dávno snili. Technické údaje: hmotnost: 2 x 3,0 kg (černá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost  Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 3,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Viktorie Kotulanová, Stradouň:
Hodně úžasná věc, nalákala mě na koupi rada mojí staré známé. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá u sebe a spokojenost, pohoda.

Karolína Majíčková, Sobíšky:
Od doby, kdy jsem MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá objednala, jsem se nemohla vydržet, až ho doručí. Líbila se mi diskuze s obchodem, kdy mě během dopravy informovali o místu zásilky. Člověk okamžitě vidí, že si ho jako objednávajícího váží. K tomu jsem zaplatila dopředu, takže informace o přijetí platby pro mě bylo hodně důležité. Teď už mám MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá skoro rok a nemůžu si ho vynachválit.

Daniel Fryček, Chaloupky:
Celkem skvělí MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, který je standardní unisex. Šikne se jak nám, hrubým mužům, tak křehkým dívkám, které potřebují dostávat hebkost a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že stále ještě existují MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, které konečně využijí obě pohlaví. Praktické balení, skvělé vlastnosti a intenzivní účinky dělají z MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá univerzálního pomocníka v každé situaci. Vyzkoušel jsem se o tom na vlastní kůži.

Patrik Varmužka, Horní Ves:
Koupeno ze zkušenosti pro MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá ten návod ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude použijou ty železon - hned při montáži 1 úchyt na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až prasknou ty dotahovače nebo žlábky středu?

Tereza Schusserová, Nasavrky:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem hezky překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za nejlepší MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Lukáš M: funkční výrobek

Hana Č: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Magdaléna C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Amálie G: Je to dostatečné?

David K: MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt