MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 435 Kč
Naše cena: 290 Kč Ověřit dostupnost

Přestala už vám stačit při tréninku váha vlastního těla a potřebujete něco víc? Odpovědí jsou MOVIT® zátěžové manžety. Někdy stačí tak málo a výsledky jsou tady. Zátěžové manžety se bezpečně upínají na končetiny skrze suchý zip a vy můžete pokračovat ve svém tréninku, brzy však uvidíte výsledky, o kterých jste už dávno snili. Technické údaje: hmotnost: 2 x 3,0 kg (černá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost  Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 3,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Viktorie Kotulanová, Stradouň:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí kolegyně v práci. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v e-obchodě model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá u sebe a spokojenost, klídek.

Karolína Majíčková, Sobíšky:
Od doby, kdy jsem MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá zakoupila, jsem se nemohla vydržet, až dodají. Líbila se mi diskuze s obchodem, kdy mě doručování informovali o stavu zásilky. Člověk okamžitě vidí, že si ho jako objednávajícího váží. Navíc jsem zaplatila dopředu, takže potvrzení o přijetí platby pro mě bylo hodně uklidňující. Teď už mám MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá skoro měsíc a nemůžu si stěžovat.

Daniel Fryček, Chaloupky:
Naprosto skvělí MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, který je normální unisex. Hodí se jak nám, drsným mužům, tak křehkým dívkám, které potřebují dostávat hebkost a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že pořád ještě existují MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, které konečně využijí obě pohlaví. Praktické balení, výborné vlastnosti a intenzivní účinky dělají z MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá rodinného pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na svoji kůži.

Patrik Varmužka, Horní Ves:
Koupeno ze zkušenosti pro MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá ten manuál ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky hodinu potrvá. Proč všichni všude nahradí ty PVC - hned při montáži 1 držák na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo držáky středu?

Tereza Schusserová, Nasavrky:
Měla jsem velmi špatnou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít velmi lehce. Děkuji vám moc za dobrý MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Kateřina Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Klára K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sára S: já jsem to prostě chtěla

Josef G: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Petra C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt