MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 383 Kč
Naše cena: 255 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,5 kg (zelená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

Rozálie Seiferová, Otov:
V obchodě jsem dohledala MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená, který jsem delší čas hledala. Přehlednost zboží a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Na druhý den mi přišla sms zpráva, že odpoledne mi bude doručen balík. Což se za 2 hoďky stalo. Dopravce stal pod mým bytem s zásilkou v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

Vanesa Švancarová, Brtnice:
Chtěla jsem si dát radost a objednala si u vás MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená. Setkala jsem se s příjemným a ochotným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým dodáním produktu. Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená mne přesvědčil hlavně proto, že krásně vypadá a navíc ho nemá každý. Nakoupila jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás opět koupím další. Moc děkuji.

Rozálie Mladá, Vysoké:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní lehkostí a pak týden hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 5 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 20 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená je za 25 minut, používá se bez problémů,vyndáte západku a šup pod skříňku.

Veronika Špirudová, Erpužice:
Když už na tomto webu MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená hodnotíte, já se musím ozvat. Koupila jsem si ho nejprve shodou náhod. Chtěla jsem si pořídit jiný produkt, ale nebylo k mání, tak jsem hledala alternativní výrobek. A poměrně náhodou jsem našla tohle. No a od té doby nepoužívám nic jiného. Tohle je prostě nejlepší kvalita za příjemnou cenu, bezproblémová doprava a opravdu příjemný přístup provozovatele eshopu. Co víc si přát?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

Michal K: MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol P: nemá chybu

Štěpán N: Jsem ráda, že to mám

Sára F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vít K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt