MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 383 Kč
Naše cena: 255 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,5 kg (zelená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

Rozálie Seiferová, Otov:
Na eshopu jsem našla MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená, kterou jsem delší čas sháněla. Výběr zboží a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem hezky překvapena. Obden mi dorazila smska, že dopoledne mi bude doručen balík. Což se za 2 hodiny stalo. Dopravce zastavil pod mým domem s zásilkou v ruce. Za mě chci jen pochválit.

Vanesa Švancarová, Brtnice:
Přála jsem si dát radost a objednala si u vás MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená. Setkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým dodáním produktu. Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená mne přesvědčil hlavně proto, že skvěle vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Udělala jsem výborně, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. jistě si u vás zase koupím jiný. Moc děkuji.

Rozálie Mladá, Vysoké:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční lehkostí a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 1 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 5 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená je za 25 minut, používá se bez problémů,vyndáte šroub a šup pod postel.

Veronika Špirudová, Erpužice:
Když už na tomto webu MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená hodnotíte, já se nemůžu nepřidat. Pořídila jsem si ho původně náhodou. Chtěla jsem si pořídit jinou věc, ale nebylo to na skladě, tak jsem hledala jiné řešení. A poměrně náhodou jsem vypátrala toto zboží. No a od toho dne si nepořizuji nic jiného. Tohle je prostě nejlepší kvalita za přijatelnou cenu, pohodová doprava a vskutku příjemný přístup provozovatele eshopu. Co chtít víc?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

hodnocení 5/5 od 79 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

Simona R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Laura T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Vojtěch K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Radim J: Jsem ráda, že to mám

Magdaléna F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,5 kg zelená

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt