MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 354 Kč
Naše cena: 236 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,0 kg (červená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Veronika Vozabulová, Bříza:
Já sama nemám s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená své dlouhodobé zkušenosti, objednala jsem ho pro máti. Sáhla jsem po něm zejména z důvodu, že měl v tisku velice zajímavé ohlasy a protože pár známých si ho taky pořídilo. Máti, i když byla na začátku dost odměřená, si produkt dneska velmi cení. Vždycky, když k ní s manželem přijedeme, tak o tom hovoří a je fakt spokojená.

Petra Kraslová, Hrachoviště:
Vybrat si ten správný produkt může být neřešitelný úkol. Nabízí se totiž neuvěřitelná paleta různých modelů. Já jsem se přiklonila MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená a svého rozhodnutí zaručeně nelituji. Několik týdnů používání mi mou volbu jen potvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych nikdy nerozhodla jinak. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená jsem proto doporučila současně i všem svým přátelům. A ráda bych o něm takto doporučila i vám.

Sofie Kralovičová, Bořetice:
MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho koupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

David Knettig, Žádovice:
Dobrý eshop. Vážím si hlavně to, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená vypadá už na dotek nadstandardně a je za nejlevnější cenu. Pro běžnou použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času můžou hodit i běžným lidem. Používáním se neopotřebovává, po předlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává pádům a dalšímu nepěknému používání. Za mě jasně jednoznačná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

hodnocení 5/5 od 89 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Simona P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Eliška F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Richard Š: Přišlo to celkem rychle

Gabriela L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kateřina M: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt