MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 354 Kč
Naše cena: 236 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,0 kg (červená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Veronika Vozabulová, Bříza:
Já sama nemám s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená své dlouhodobé zkušenosti, pořídila jsem ho mamince. Sáhla jsem po něm především proto, že měl na webu velmi hezké diskuze a protože spousta známých si ho taky pořídilo. Matka, přestože byla zprvu dost rozpačitá, si ho nyní nemůže vynachválit. Pokaždé, když k ní s manželem přijedeme, tak o produktu mluví a je moc spokojená.

Petra Kraslová, Hrachoviště:
Vybrat si ten vhodný produkt se jeví jako moc těžké. Nabízí se totiž pestrá nabídka rozdílných variant. Já jsem si vybrala MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená a svého rozhodnutí určitě nelituji. Týdny používání mi můj úsudek jen utvrdilo a mám jasno v tom, že bych nijak nechtěla něco jiného. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená jsem z toho důvodu doporučila současně také širokému okolí. A s potěšením bych o něm tímto způsobem doporučila i dalším zájemcům.

Sofie Kralovičová, Bořetice:
MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

David Knettig, Žádovice:
Spolehlivý eshop. Vážím si hlavně to, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená vypadá už na dotek kvalitně a je za levnou cenu. Pro denní použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další funkce, které se ale čas od času mohou hodit i normálním lidem. Opotřebováním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává otřesům a jinému nehezkému používání. Za mě zcela přímá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Zuzana D: já jsem to prostě chtěla

Vanesa L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jana H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Andrea Ď: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marie O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt