MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 1,5 kg (šedá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 1,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Patrik Drlíček, Lipůvka:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel přinese z obchodu MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá doma.

Andrea Michaláková, Hvězdoňovice:
Protože jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na víc aspektů, co může nejen MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá, ale i eshop dodat. Tím myslím například cenu, zabalení zboží, rychlost doručení, design zboží a důležitá je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu napsat, že se vším tímto jsem byla maximálně spokojená. Cena je v dobrá, balení bylo v klidu, žádné velké omotávání páskou nebo nevím čím a doručení bylo do dvou dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

Dominik Adams, Bujesily:
Hledal jsem pro rodinu opravdu dobrý MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá s ohledem na provoz a trvanlivost. Důležitou roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento obchod, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem poptával. Kromě odolnosti a nízkých cen také hezké a vstřícné jednání. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá dorazil poštou brzo a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo vypadat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Andrea P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jana S: já jsem to prostě chtěla

Václav M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Emma F: Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Emma Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt