MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 1,5 kg (šedá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 1,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Patrik Drlíček, Lipůvka:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel donese z obchodu MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá doma.

Andrea Michaláková, Hvězdoňovice:
Protože jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na víc aspektů, co může nejen MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá, ale i obchod dodat. Tím myslím tedy cenu, zabalení výrobku, rychlost dodání, design výrobku a důležitá je pro mne komunikace. A můžu napsat, že se vším tímto jsem byla maximálně spokojená. Cena je v pořádku, balení bylo v pohodě, žádné přehnané omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do dvou dnů. Opravdu můžu jen doporučit!

Dominik Adams, Bujesily:
Hledal jsem pro kamarády velmi dobrý MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá s ohledem na provoz a odolnost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem našel na tento obchod, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem hledal. Kromě kvality a nejlevnějších cen také hezké a ochotné jednání. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá dorazil kurýrem brzo a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

hodnocení 5/5 od 91 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Nikola P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vanesa K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sebastian G: MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tadeáš D: je to fajné

Johana P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt