MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 234 Kč
Naše cena: 156 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2x 0,5 kg barva: žlutá přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 0,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Karel Mezihorák, Zvole:
Povídá se, že výborné zboží se chválí samo. A to jasně platí i pro MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Viděl jsem, pořídil jsem a zvítězil jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu pověstnou větu. Luxus za levnou cenu, milá komunikace s prodejcem, okamžité doručení do kanceláře, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Lze jen doporučit.

Kamila Zittová, Vřesina:
S MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsem moc spokojená, dobře sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

Lukáš Flemr, Teplice:
K mému životnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si osladil práci. Kamarádi mi poradili MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled zamlouval a je cenově levný, po chvilkovém váhání jsem si jej objednal. Musím napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj velkou radost.

Magdaléna Smetanová, Liteň:
Objednávat něco nového, neotestovaného, je pokaždé sázka do loterie. Bohudík to není můj případ, MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem tu zakoupila také pro svou dceru a doufám, že i ona bude nadšena. Pro svou sestru kupuji pouze to nejdokonalejší.

Anna Vurbsová, Skuhrov nad Bělou:
Koupila jsem si MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá teprve před čtyřmi dny a dnes ráno mi zvonil doručovatel u dveří s zásilkou. Byla jsem nadšená rychlostí doručení, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem balíček otevřela. Vykoukl na mě úplně nový kus se vším, co k němu dle manuálu mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak věřím, že vyplní svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Kryštof P: funkční výrobek

Jana L: dobré

Veronika K: Ideální k osmnáctinám :)

Richard O: 110 % spokojenost

Marie Z: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt