MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Zkušenosti říkají, že MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 234 Kč
Naše cena: 156 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2x 0,5 kg barva: žlutá přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 0,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Karel Mezihorák, Zvole:
Šušká se, že dobré perfektní se chválí samo. A to lehko platí i pro MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Viděl jsem, koupil jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko změnil Caesarovu legendární větu. Luxus za levnou cenu, milá komunikace s prodejcem, okamžité dodání do domu, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Kamila Zittová, Vřesina:
S MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsem moc spokojená, perfektně sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

Lukáš Flemr, Teplice:
K mému pracovnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se povídá, si ocukroval život. Přátelé mi doporučili MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na první pohled zamlouval a je cenově příjemný, po chvilkovém váhání jsem si ho objednal. Chci říci, že se mi velmi líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj obrovskou radost.

Magdaléna Smetanová, Liteň:
Objednávat něco nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Naštěstí to není můj případ, MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem ji zaplatila také pro svou mamku a doufám, že i ona bude nadšena. Pro svou mamku kupuji pouze to nejlepší.

Anna Vurbsová, Skuhrov nad Bělou:
Objednala jsem si MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá teprve před čtyřmi dny a dnes ráno mi zvonil pošťák u branky s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem balíček otevřela. Koukl na mě úplně nový kus se vším, co k němu podle manuálu mělo být. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak věřím, že spln svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Gabriela K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Emma R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Hana V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominika J: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sára B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt