MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

Zkušenosti říkají, že MOVIT Švihadlo 277 cm je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Švihadlo 277 cm jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč Ověřit dostupnost

Švihadlo MOVIT, 277 cm Švihadlo Movit l ze individuálně zkrátit. Rukojeti mají černou barvu a samotné švihadlo je vyrobeno ze světle hnědé kůže. Díky švihadlu můžete trénovat vytrvalost a výdrž a zlepšíte si koordinaci. Tréninkem se švihadlem posilujete spoustu svalů a spalujete nadbytečné kalorie. Technické údaje: Materiál: Kůže Délka: 277 cm Barva: černá / světle hnědá Rukojeti z anti-alergenní pěny Délka pěnové rukojeti: 10 cm Průměr rukojeti: 3,3 cm Celkoová délka rukojeti: 13,5 cm   Obsah balení: 1 x Švihadlo MOVIT

3 důvody proč prodáváme MOVIT Švihadlo 277 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Švihadlo 277 cm

Sára Hegnerová, Malonty:
Jako dáma vnímám hlavně vzhled, který mě ihned oslovil a právě proto jsem dala MOVIT Švihadlo 277 cm přednost. A hodilo se, protože jsem více než ráda. Každodenní užívání se dosud nijak neukázalo, jednoduše jde opravdu o testovanou věc. Pokud také zvažujete objednání, rozhodně nebudete chybovat. Hezky mě oslovilo jednání eshopu – opravdu na úrovni.

Šimon Šimeček, Hlubočany:
Tak předně, MOVIT Švihadlo 277 cm je ve všech ohledech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset poptávat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc chechtáků na každodenní nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na druhou stranu MOVIT Švihadlo 277 cm, který mi přišel poštou, mě velmi překvapil, ať už co do zpracování, nebo výdrže.

Adéla Ušiaková, Neplachov:
MOVIT Švihadlo 277 cm jsem obdržela k vánocům od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova matka v minulosti často naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila velmi rychle. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to zlepšilo i komunikace s tchýní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení MOVIT Švihadlo 277 cm

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze MOVIT Švihadlo 277 cm

Adéla A: dobré

Tadeáš P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michael F: 110 % spokojenost

Denisa O: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tobiáš G: MOVIT Švihadlo 277 cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Švihadlo 277 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Švihadlo 277 cm

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt