MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

Zkušenosti říkají, že MOVIT Švihadlo 277 cm je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Švihadlo 277 cm jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč Ověřit dostupnost

Švihadlo MOVIT, 277 cm Švihadlo Movit l ze individuálně zkrátit. Rukojeti mají černou barvu a samotné švihadlo je vyrobeno ze světle hnědé kůže. Díky švihadlu můžete trénovat vytrvalost a výdrž a zlepšíte si koordinaci. Tréninkem se švihadlem posilujete spoustu svalů a spalujete nadbytečné kalorie. Technické údaje: Materiál: Kůže Délka: 277 cm Barva: černá / světle hnědá Rukojeti z anti-alergenní pěny Délka pěnové rukojeti: 10 cm Průměr rukojeti: 3,3 cm Celkoová délka rukojeti: 13,5 cm   Obsah balení: 1 x Švihadlo MOVIT

3 důvody proč prodáváme MOVIT Švihadlo 277 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Švihadlo 277 cm

Sára Hegnerová, Malonty:
Jako žena cítím nejvíce pocit, který mě ihned zaujal a právě proto jsem dala MOVIT Švihadlo 277 cm první volbu. A hodilo se, jelikož jsem více než spokojena. Dennodenní užívání se dosud nijak neukázalo, zkrátka jde opravdu o kvalitní věc. Jestli také zvažujete objednání, určitě nebudete chybovat. Mile mě oslovilo jednání eshopu – jasně na výši.

Šimon Šimeček, Hlubočany:
Tak na začátek, MOVIT Švihadlo 277 cm je ve všech ohledech skvělý. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu MOVIT Švihadlo 277 cm, který mi dorazil poštou, mě velmi překvapil, ať už co do barvy, nebo užitečnosti.

Adéla Ušiaková, Neplachov:
MOVIT Švihadlo 277 cm jsem dostala k svátku od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova matka v minulosti občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým prodejcům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila hodně obratem. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to vylepšilo i moje vztahy s tchýní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT Švihadlo 277 cm

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze MOVIT Švihadlo 277 cm

Petra K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Anežka D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Filip H: funkční výrobek

Johana S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Simona K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Švihadlo 277 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Švihadlo 277 cm

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt