MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

Zkušenosti říkají, že MOVIT Stojan na závaží je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Stojan na závaží jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2033 Kč
Naše cena: 1355 Kč Ověřit dostupnost

Stojan na závaží MOVIT S tímto stylovým stojanem na závaží si udržíte v posilovně dokonalý pořádek a bezpečnost. Vaše závaží budou mít konečně své místo a budete je mít kdykoliv při ruce. Je vybaven sedmi držáky a umístit na něj můžete závaží, která mají vnitřní průměr do 30 mm. Má zaoblené hrany a nohystojanu jsou vybaveny gumovými podložkami, které zabrání poškrábání podlahy. Technické údaje: rozměry: 55 x 93 x 37 cm materiál: černá lakovaná ocel barva: černá výška bez podložek: 91,5 cm boční šířka: 5 cm zaoblené rohy a hrany (nižší riziko zranění) dolní příčka : 42,5 x 5 cm horní příčka: 24,5 x 5 cm síla příček: 0,5 cm nosnost: 250 kg 2 nohy s gumovými podložkami 7 držáků s průměrem 2,5cm z toho: 5 venkovních: 20 cm a 2 vnitřní: 13 cm Obsah balení: 1 x stojan na závaží (závaží na fotografii nejsou součástí balení)      

3 důvody proč prodáváme MOVIT Stojan na závaží

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Stojan na závaží

Vojtěch Kovalík, Starý Mateřov:
MOVIT Stojan na závaží splnil moje očekávání a užívám ho každý den. Už jsem takhle zkoušel tři nebo pět podobné výrobky, ale teďka vím, že budu vždy u MOVIT Stojan na závaží. Nemám nejmenší domněnku se poohlížet po podobném výrobku. MOVIT Stojan na závaží si na můj popud koupilo v naší rodině už asi pět lidí a nikoho nezklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Nikol Gaálová, Slavičín:
MOVIT Stojan na závaží JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TÉTO FIRMY, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM ZNAMYM.

Kristýna Lebrušková, Lkáň:
Milenec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, materiál který si přál a tak není co dodat !...super ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení MOVIT Stojan na závaží

hodnocení 5/5 od 85 hodnotících

Diskuze MOVIT Stojan na závaží

Antonín G: tak jsem to dostala aje to super

Emma W: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kamila K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tereza O: nemá chybu

Anna M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Stojan na závaží. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Stojan na závaží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt