MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Zkušenosti říkají, že MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 842 Kč
Naše cena: 561 Kč Ověřit dostupnost

Hvězdicové závity zajišťují, že je závaží vždy pevně a jistě upevněno na hřídeli činky a zamezují klapání závaží o sebe. K zabránění sklouznutí rukou při tréninku je tyč v místě úchytu křížem vroubkovaná. Hřídel k čince je vybavená dvěma nezničitelnými lichoběžníkovými závity - nejjistějším způsobem, jakým se dá závaží upevnit.   Technické údaje: váha: 2,25 kg délka: 35 cm protiskluzový povrch (rýhovaná rukojeť): 12 cm rozměry kotouče: 10,5 cm Ø 30 mm   Obsah dodávky: 2 x hřídel k jednoručné čince 4 x hvězdicové závity k upevnění závaží

3 důvody proč prodáváme MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Tobiáš Frost, Vlčetínec:
Ověřená kvalita, super značka. MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg jsem už v minulosti užíval, a tak jsem si ho koupil znovu a zase mě uspokojil. Hi-tech vzhled, výběr z hodně materiálových variant, vzdušný a velký tak akorát. Funguje jak otrok, takže za mě největší krása. Všichni v kanceláři mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S eshopem a doručením také jen dobrá zkušenost.

Matěj Korta, Klášterec nad Ohří:
Při výběru MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg dávám výhradně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s okamžitou dobou doručení.

Magdaléna Vodvářková, Milíčovice:
Super MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg, díky kterému zvládám své denní starosti naprosto s přehledem. Luxusní, šikovný, ale zároveň i nejnovější a trendy. V obchodu je nabízen v mnoha barvách, které obšťastní i ty pohodlné lidi. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg je zároveň i ideálním dárkem k narozeninám, významnému dni nebo jen tak pro radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Martin B: tak jsem to dostala aje to super

Linda K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Marek M: Přišlo to celkem rychle

Jan G: Celkem jsem spokojený.

Kryštof K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt