MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Zkušenosti říkají, že MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 842 Kč
Naše cena: 561 Kč Ověřit dostupnost

Hvězdicové závity zajišťují, že je závaží vždy pevně a jistě upevněno na hřídeli činky a zamezují klapání závaží o sebe. K zabránění sklouznutí rukou při tréninku je tyč v místě úchytu křížem vroubkovaná. Hřídel k čince je vybavená dvěma nezničitelnými lichoběžníkovými závity - nejjistějším způsobem, jakým se dá závaží upevnit.   Technické údaje: váha: 2,25 kg délka: 35 cm protiskluzový povrch (rýhovaná rukojeť): 12 cm rozměry kotouče: 10,5 cm Ø 30 mm   Obsah dodávky: 2 x hřídel k jednoručné čince 4 x hvězdicové závity k upevnění závaží

3 důvody proč prodáváme MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Tobiáš Frost, Vlčetínec:
Testovaná kvalita, bezva značka. MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg jsem už v minulosti užíval, a tak jsem si ho objednal znovu a opět mě potěšil. Moderní vzhled, výběr z mnoha barevných variant, lehký a velký tak akorát. Pracuje jak šroubek, takže za mě největší krása. Všichni v kanceláři mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S obchodem a doručením také jen dobrá zkušenost.

Matěj Korta, Klášterec nad Ohří:
Při výběru MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg a hlavně široký výběr, takže jsem lehce a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s rychlou dobou doručení.

Magdaléna Vodvářková, Milíčovice:
Skvělý MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg, díky kterému zvládám své denní starosti zcela s klidem. Luxusní, šikovný, ale zároveň i moderní a cool. V e-shopu je prodáván v několika barvách, které obšťastní i ty pohodlné zákazníky. Velkým kladem je cena, která umožňuje jeho koupení široké veřejnosti. MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg je zároveň i ideálním dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Marie Z: já jsem to prostě chtěla

Šárka M: nemá chybu

Markéta F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vanesa P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michal T: MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt