MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Zkušenosti říkají, že MOVIT Profesionální činka 15 kg je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Profesionální činka 15 kg jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1647 Kč
Naše cena: 1098 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT, 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Hmotnost: 15 kg Barva závaží: černá Vnitřní průměr: 30 mm Délka činky: 35 cm Grip: (kostkovaná přilnavost) 12 cm Záznam disku: každý 10.5 cm Materiál: Železo Hmotnost závaží: 4 x 2,5 kg Průměr závaží: 16,5 x 2,4 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg Hmotnost hvězdicovitý uzávěru: 0,5 kg   Obsah balení: 1 x činka 15 kg 2 x hvězdicovitý uzávěr 0,5 kg 4 x závaží 2,5 kg 2 x závaží 1,25 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Michael Pajdla, Smědčice:
Už několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem hledal. Jsem s MOVIT Profesionální činka 15 kg moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto obchod proběhl hodně hezky a ještě jednou díky.

Petra Štemberová, Teplice nad Bečvou:
Jasnou náhodou se mi dostala do rukou zpráva o MOVIT Profesionální činka 15 kg. Váhala jsem, jestli si jej mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost zvítězila a říkala jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim dětem. Po pár dnech, kdy jsem MOVIT Profesionální činka 15 kg používala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

Petr Milotínský, Bořetín:
Brouzdám v online obchodech opravdu rád, šetří mi to totiž čas. Obdobné to bylo i s MOVIT Profesionální činka 15 kg. Jednoduše jsem vypátral ten svůj, provedl objednávku a zanedlouho byl MOVIT Profesionální činka 15 kg přímo u mě doma. Já se místo toho můžu věnovat jiným věcem. Jsem vskutku rád za to, že podobná alternativa existuje, MOVIT Profesionální činka 15 kg se mi fakt líbí. Tato alternativa nákupu je perfektní pro lidi, kteří nemají, podobně jako já, rádi fronty v přeplněných obchodních centrech.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Petr M: funkční výrobek

Ema P: Tento MOVIT Profesionální činka 15 kg jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tereza M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Miroslav Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Šárka H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt