MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Zkušenosti říkají, že MOVIT Profesionální činka 15 kg je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Profesionální činka 15 kg jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1647 Kč
Naše cena: 1098 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT, 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Hmotnost: 15 kg Barva závaží: černá Vnitřní průměr: 30 mm Délka činky: 35 cm Grip: (kostkovaná přilnavost) 12 cm Záznam disku: každý 10.5 cm Materiál: Železo Hmotnost závaží: 4 x 2,5 kg Průměr závaží: 16,5 x 2,4 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg Hmotnost hvězdicovitý uzávěru: 0,5 kg   Obsah balení: 1 x činka 15 kg 2 x hvězdicovitý uzávěr 0,5 kg 4 x závaží 2,5 kg 2 x závaží 1,25 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Michael Pajdla, Smědčice:
Již párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo přesně takové, jak jsem hledal. Jsem s MOVIT Profesionální činka 15 kg moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto prodej proběhl hodně korektně a ještě opět díky.

Petra Štemberová, Teplice nad Bečvou:
Čirou náhodou se mi dostala do rukou informace o MOVIT Profesionální činka 15 kg. Váhala jsem, jestli si jej mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nevyužila. Ale zvědavost zvítězila a říkala jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim dětem. Po několika dnech, kdy jsem MOVIT Profesionální činka 15 kg testovala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej určitě nechám. Vřele doporučuji.

Petr Milotínský, Bořetín:
Pohybuji se v online obchodech vskutku často, šetří mi to totiž čas. Stejné to je také s MOVIT Profesionální činka 15 kg. Tak jsem vypátral ten svůj, provedl objednávku a za několik málo dní byl MOVIT Profesionální činka 15 kg rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné věci. Jsem velmi rád za skutečnost, že taková možnost existuje, MOVIT Profesionální činka 15 kg se mi opravdu zalíbil. Tento způsob nákupu je perfektní pro zákazníky, kteří nemají, stejně jako já, rádi čekání v přeplněných nákupních centrech.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Eliška P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jakub B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vojtěch M: Přišlo to celkem rychle

Šimon D: funkční výrobek

Anežka R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt