MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Zkušenosti říkají, že MOVIT Profesionální činka 15 kg je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Profesionální činka 15 kg jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Délka činky: 35,5 cm Grip: 12 cm Délka tyče na závaží: 10.5 cm, Ø30 mm Materiál: Železo, chrom, litina Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm, 16,5 x 2,3 cm Průměr činky: 355 x 30 mm Hmotnost hvězdicovitého uzávěryu: 0,5 kg Hmotnost činky: 15 kg   Obsah balení: 1 činka - 15 kg 2 x hvězdicové uzávěry 0,5 kg 2 x závaží 1.25 kg 4 x závaží 2.5 kg  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Samuel Ingr, Uhlířov:
Tento MOVIT Profesionální činka 15 kg jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost porovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako perfektní výrobek.

Petra Žvátorová, Předklášteří:
Jednou jsme se se sousedkami dohodly, že si na internetu objednáme víc věcí společně, kvůli úspoře. Já jsem si tehdy zvolila z nabídky právě tenhle MOVIT Profesionální činka 15 kg, z důvodu, že jsem se do něj ihned zamilovala. Ale byla to fakt šťastná volba. Hodně jsem od něj nevyžadovala, ale jsem nadšená. Skvělá kvalita, bezproblémové doručení, dobrá cena, jinými slovy špica!

Emma Čudanová, Počaply:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit MOVIT Profesionální činka 15 kg. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem hledala. Perfektní a férové jednání a hlavně balíček došel brzo, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Dominik K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Viktorie T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Johana Z: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tobiáš B: 110 % spokojenost

Nikol : nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt