MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Zkušenosti říkají, že MOVIT Profesionální činka 15 kg je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Profesionální činka 15 kg jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Délka činky: 35,5 cm Grip: 12 cm Délka tyče na závaží: 10.5 cm, Ø30 mm Materiál: Železo, chrom, litina Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm, 16,5 x 2,3 cm Průměr činky: 355 x 30 mm Hmotnost hvězdicovitého uzávěryu: 0,5 kg Hmotnost činky: 15 kg   Obsah balení: 1 činka - 15 kg 2 x hvězdicové uzávěry 0,5 kg 2 x závaží 1.25 kg 4 x závaží 2.5 kg  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Samuel Ingr, Uhlířov:
Tento MOVIT Profesionální činka 15 kg jsem si vybral po dohledání různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost porovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako dobrý výrobek.

Petra Žvátorová, Předklášteří:
Jednou jsme se s kolegyněmi v práci rozhodly, že si u internetového prodejce koupíme větší množství věcí v rámci jednoho nákupu, kvůli úspoře. Já jsem si v té chvíli zvolila v nabídce právě tenhle MOVIT Profesionální činka 15 kg, protože mě upoutal na první pohled. Avšak byla to opravdu dobrá volba. Zázraky jsem od něj nevyžadovala, ale bylo to jinak. Vysoká kvalita, bezproblémové doručení, nízká cenovka, jedním slovem skvělé!

Emma Čudanová, Počaply:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit MOVIT Profesionální činka 15 kg. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Skvělé a férové jednání a hlavně balíček došel včas, jak jsem chtěla. Perfektní, tak by to mělo být všude.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 119 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Jonáš D: MOVIT Profesionální činka 15 kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kamila Š: já jsem to prostě chtěla

Andrea R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Petr P: Jsem ráda, že to mám

Aneta M: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt