MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Zkušenosti říkají, že MOVIT Profesionální činka 15 kg je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Profesionální činka 15 kg jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Délka činky: 35,5 cm Grip: 12 cm Délka tyče na závaží: 10.5 cm, Ø30 mm Materiál: Železo, chrom, litina Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm, 16,5 x 2,3 cm Průměr činky: 355 x 30 mm Hmotnost hvězdicovitého uzávěryu: 0,5 kg Hmotnost činky: 15 kg   Obsah balení: 1 činka - 15 kg 2 x hvězdicové uzávěry 0,5 kg 2 x závaží 1.25 kg 4 x závaží 2.5 kg  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Samuel Ingr, Uhlířov:
Tento MOVIT Profesionální činka 15 kg jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako dobrý výrobek.

Petra Žvátorová, Předklášteří:
Jednoho dne jsme se se sousedkami rozhodly, že si online pořídíme větší množství věcí na jedno jméno, abychom ušetřily. Já jsem si v té chvíli vyhlídla z nabídky právě tento MOVIT Profesionální činka 15 kg, jelikož se mi líbil nejvíce. Avšak byla to opravdu skvělá volba. Hodně jsem od něj nečekala, ale překvapil mě. Nejvyšší kvalita, bezproblémové doručení, nízká cena, jinými slovy bomba!

Emma Čudanová, Počaply:
Potřebovala jsem rychle a rozumně pořídit MOVIT Profesionální činka 15 kg. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Skvělé a férové jednání a hlavně zásilka došel včas, jak jsem potřebovala. Super, tak by to mělo být vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 88 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Kateřina F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eliška G: já jsem to prostě chtěla

Valerie S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adam H: je to fajné

Zuzana K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt