MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

Zkušenosti říkají, že MOVIT Posilovací stroj je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Posilovací stroj jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2108 Kč
Naše cena: 1405 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací stroj MOVIT Movit posilovací stroj umožňuje jedinečný klouzavý pohyb nohou do stran, kombinovaný s působením gravitace. Během cvičení zapojíte velmi intenzivně práci svalstva nohou, hýždí a břišních svalů. Pomůže vám vytvarovat sexy nohy i bříško. Uvidíte, že cvičení na posilovacím stroji je velmi snadné, a navíc i zábavné.  Pomůže Vám  docílit vysněné postavy, zeštíhlíte a zpevníte nohy, zadeček i bříško. Je perfektním a rychlým řešení pro posílení Vašich nohou a těla! Jednoduchý obloukový pohyb zvládne opravdu každý, používání a cvičení na posilovacím stroji MOVIT je tak snadné! Navíc při cvičení dochází k posílení kardiovaskulárního systému a cvičemím aktivujete svůj metabolismus.   Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: rozměry: 64 - 99 x 46 x 106 cm   rozměry: 63 x 43 x 28 cm šířka rukojeti: 11,5 cm nosnost: 110 kg rozměry základní desky: 12,5 x 33 cm ROHS, CE Obsah balení: 1 x posilovací stroj MOVIT 1 x německý montážní návod  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací stroj

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací stroj

Daniela Puppová, Rojetín:
MOVIT Posilovací stroj mi koupil manžel k narozeninám. Byla jsem krapet překvapená. Takové překvapení si běžně nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se kaboním. S počáteční nedůvěrou, ale přece teda jsem MOVIT Posilovací stroj vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než udělal radost.

Filip Horský, Silůvky:
Jedná se o krapet dražší model. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si MOVIT Posilovací stroj zakoupil, tak jej určitě zužitkují. Za tu hodnotu je malinko rychlejší, ale přesto funguje skvěle a doufám, že se nám doma ještě naslouží. Pokud bych pořizoval opět, objednal bych bych dražší typ, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

Filip Jurzykowski, Bečov nad Teplou:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost obdržení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před časem jsem kupoval MOVIT Posilovací stroj přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Matyáš Lábr, Konětopy:
S nákupem na ESHOPu mám nejlepší zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst MOVIT Posilovací stroj, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude znovu potřeba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT Posilovací stroj

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací stroj

Veronika V: Tento MOVIT Posilovací stroj jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Daniela Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Marek V: Jsem ráda, že to mám

Šimon U: MOVIT Posilovací stroj je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jan P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací stroj. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací stroj

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt