MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

Zkušenosti říkají, že MOVIT Posilovací stroj je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Posilovací stroj jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2108 Kč
Naše cena: 1405 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací stroj MOVIT Movit posilovací stroj umožňuje jedinečný klouzavý pohyb nohou do stran, kombinovaný s působením gravitace. Během cvičení zapojíte velmi intenzivně práci svalstva nohou, hýždí a břišních svalů. Pomůže vám vytvarovat sexy nohy i bříško. Uvidíte, že cvičení na posilovacím stroji je velmi snadné, a navíc i zábavné.  Pomůže Vám  docílit vysněné postavy, zeštíhlíte a zpevníte nohy, zadeček i bříško. Je perfektním a rychlým řešení pro posílení Vašich nohou a těla! Jednoduchý obloukový pohyb zvládne opravdu každý, používání a cvičení na posilovacím stroji MOVIT je tak snadné! Navíc při cvičení dochází k posílení kardiovaskulárního systému a cvičemím aktivujete svůj metabolismus.   Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: rozměry: 64 - 99 x 46 x 106 cm   rozměry: 63 x 43 x 28 cm šířka rukojeti: 11,5 cm nosnost: 110 kg rozměry základní desky: 12,5 x 33 cm ROHS, CE Obsah balení: 1 x posilovací stroj MOVIT 1 x německý montážní návod  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací stroj

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací stroj

Daniela Puppová, Rojetín:
MOVIT Posilovací stroj mi koupil přítel k narozeninám. Byla jsem celkem překvapená. Takové překvapení si normálně nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece jenom jsem MOVIT Posilovací stroj vyzkoušela. Dneska už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než potěšil.

Filip Horský, Silůvky:
Jedná se o trošku levnější typ. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si MOVIT Posilovací stroj zakoupil, tak jej určitě zužitkují. Za tu cenu je více méně rychlejší, ale přesto funguje hezky a doufám, že se nám doma ještě užije. Pokud bych pořizoval znova, vzal bych jednodušší typ, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Filip Jurzykowski, Bečov nad Teplou:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost dodání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Nedávno jsem kupoval MOVIT Posilovací stroj přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Matyáš Lábr, Konětopy:
S nákupem na ESHOPu mám pěkné zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst MOVIT Posilovací stroj, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude opět potřeba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací stroj

hodnocení 5/5 od 75 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací stroj

Lucie K: Ideální k osmnáctinám :)

Richard N: Jsem ráda, že to mám

Michal P: MOVIT Posilovací stroj je dobrý, ale chtělo yb to větší

Štěpán B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Roman H: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací stroj. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací stroj

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt