MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

Zkušenosti říkají, že MOVIT Posilovací lavice je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Posilovací lavice jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 6066 Kč
Naše cena: 4044 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice Movit   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: Celkové rozměry: 203 x 65,5 x 152,5 Rozměry balení: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelná: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Výška (asi 45 ° nad hlavou): 209 cm Nosnost: 130 kg Prostorově úsporný skládací Obsah balení: 1 x posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací lavice

Gabriela Hlaviznová, Mladé Bříště:
MOVIT Posilovací lavice, který jsem od Vás dostala po třech dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a mohu o něm psát pouze v superlativech. Užívám jej už více než týden a jsem naprosto ráda, zatím se mi nepodařilo objevit jedinou chybičku. Již na letmý pohled je jasné, že se jedná o velmi trvanlivý zboží. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {přátelům s čistým svědomím doporučovat.

Aleš Morbitzer, Kramolna:
Naprosto perfektní MOVIT Posilovací lavice, který je standardní unisex. Šikne se jak nám, drsným chlapům, tak křehkým ženám, které chtějí cítit něhu a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že stále ještě existují MOVIT Posilovací lavice, které konečně využijí obě pohlaví. Šikovné balení, výborné vlastnosti a intenzivní účinky dělají z MOVIT Posilovací lavice univerzálního pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži.

Josef Krliš, Věšín:
Hezká MOVIT Posilovací lavice i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro 2-4 hráče). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní 1vs1 je tradiční a napínavé. Bitva s 2-3 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu lidí či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). MOVIT Posilovací lavice mají vydařené ilustrace, jde o suprové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a strategii. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to měsíce cvičení. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací lavice

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací lavice

Sabina R: Je to dostatečné?

Zuzana M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Rozálie G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Marie U: děda je z dárku je nadšený

Valerie G: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací lavice

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt