MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

Zkušenosti říkají, že MOVIT Posilovací lavice je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Posilovací lavice jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 6066 Kč
Naše cena: 4044 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice Movit   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: Celkové rozměry: 203 x 65,5 x 152,5 Rozměry balení: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelná: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Výška (asi 45 ° nad hlavou): 209 cm Nosnost: 130 kg Prostorově úsporný skládací Obsah balení: 1 x posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací lavice

Gabriela Hlaviznová, Mladé Bříště:
MOVIT Posilovací lavice, který jsem od Vás obdržela po pár dnech od objednání, se mi velmi líbí a chci o něm psát jen v pozitivních variantách. Používám jej už více než měsíc a jsem naprosto ráda, prozatím se mi nepodařilo objevit jedinou chybičku. Už na první pohled je viditelné, že se jedná o hodně trvanlivý zboží. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

Aleš Morbitzer, Kramolna:
Naprosto perfektní MOVIT Posilovací lavice, který je normální unisex. Hodí se jak nám, hrubým chlapům, tak jemným ženám, které potřebují cítit hebkost a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že pořád ještě existují MOVIT Posilovací lavice, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Šikovné balení, výborné vlastnosti a perfektní účinky dělají z MOVIT Posilovací lavice univerzálního pomocníka v každé situaci. Vyzkoušel jsem se o tom na svoji kůži.

Josef Krliš, Věšín:
Skvělá MOVIT Posilovací lavice i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je tradiční a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc neuvidíme, ale vhodnější pro partu kamarádů či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). MOVIT Posilovací lavice mají vydařené barvy, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte hrát tak, aby se Vám to hodilo. Chce to dny cvičení. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT Posilovací lavice

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací lavice

Roman Š: 110 % spokojenost

Eva S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Zuzana P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Markéta T: nemá chybu

Michaela J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací lavice

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt