Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Zkušenosti říkají, že Movit Posilovací inverzní lavice je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Movit Posilovací inverzní lavice jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 6095 Kč
Naše cena: 4063 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu.Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení.   Celkové rozměry : 203 x 65,5 x 152,5 cm Ve složeném stavu: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelný: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Nosnost:145 kg Prostorově úsporný, skládací Obsah balení:   1 x Posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme Movit Posilovací inverzní lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Movit Posilovací inverzní lavice

Martin Braný, Diváky:
Testovaná kvalita, bezva značka. Movit Posilovací inverzní lavice jsem už v minulosti měl, a tak jsem si ho koupil opět a opět mě uspokojil. Moderní design, výběr z mnoha barevných variant, lehký a velký tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě velká krása. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S eshopem a doručením také jen výborná zkušenost.

Jáchym Ťažký, Rakovice:
Rozmýšlel jsem z hodně druhů, ale nakonec zvítězil Movit Posilovací inverzní lavice. Dal jsem nejvíc na pozitivní zkušenosti ostatních uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně mohu spolehnout. Nekoupil bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl všechny kladné ohlasy, nebylo o čem přemýšlet. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní recenze. Rozhodně budu Movit Posilovací inverzní lavice doporučovat dál, jelikož dobré věci si to zaslouží.

Štěpán Pintner, Dománovice:
Kupoval jsem dárky pro přátele a vybrané Movit Posilovací inverzní laviceY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za bezkonkurenční ceny. Hned jsem je objednal a do dvou dnů mi je pošťačka přinesla do práce. Vše bylo naprosto super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 02. 2018.

Hodnocení Movit Posilovací inverzní lavice

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze Movit Posilovací inverzní lavice

Josef P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Richard P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Patrik W: tak jsem to dostala aje to super

Adam A: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Laura B: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Movit Posilovací inverzní lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Movit Posilovací inverzní lavice

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt