Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Zkušenosti říkají, že Movit Posilovací inverzní lavice je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Movit Posilovací inverzní lavice jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 6095 Kč
Naše cena: 4063 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu.Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení.   Celkové rozměry : 203 x 65,5 x 152,5 cm Ve složeném stavu: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelný: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Nosnost:145 kg Prostorově úsporný, skládací Obsah balení:   1 x Posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme Movit Posilovací inverzní lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Movit Posilovací inverzní lavice

Martin Braný, Diváky:
Testovaná kvalita, bezva značka. Movit Posilovací inverzní lavice jsem už v minulosti vlastnil, a proto jsem si ho koupil opět a zase mě nezklamal. Moderní design, výběr z hodně materiálových variant, vzdušný a velký tak akorát. Pracuje jak otrok, takže za mě největší krása. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S e-shopem a doručením také jen perfektní zkušenost.

Jáchym Ťažký, Rakovice:
Rozmýšlel jsem z hodně variant, ale nakonec zvítězil Movit Posilovací inverzní lavice. Dal jsem nejvíc na pozitivní zkušenosti ostatních uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych neotestované zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé pozitivní recenze, nebylo o čem váhat. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Rozhodně budu Movit Posilovací inverzní lavice doporučovat dalším, protože dobré zboží si to zaslouží.

Štěpán Pintner, Dománovice:
Hledal jsem dárky pro přátele a vybrané Movit Posilovací inverzní laviceY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Okamžitě jsem je objednal a druhý den mi je doručovatelka přinesla do práce. Vše bylo naprosto super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení Movit Posilovací inverzní lavice

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Movit Posilovací inverzní lavice

Gabriela T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Anna P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Anna O: Tento Movit Posilovací inverzní lavice jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vanesa H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Markéta T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Movit Posilovací inverzní lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Movit Posilovací inverzní lavice

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt