MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Zkušenosti říkají, že MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 914 Kč
Naše cena: 609 Kč Ověřit dostupnost

Cvičení vás musí především bavit, na to už dávno přišli odborníci na fitness a zdravý životní styl. Taková masážní Hula Hoop obruč zajistí v dokonalé míře oboje. Nejenže je maximálně účinná (tedy pokud dodržujete zásady pravidelného cvičení), ale cvičení vás bude fakt bavit. Nasmějete se a zároveň zacvičíte, no není to super? Vaše tělo, bude příjemně promasírováno, vy se budete cítit výborně. Přitom stačí tak málo, žádná posilovna, žádné nucení k pohybu, jen hra a masáže. Obruč je konstruována na bázi integrovaných magnetů, se silným magnetickým polem, tyto působí na energetické body v těle a podporují tzv. Qi. Vyzkoušejte i vy a buďte stejně nadšeni jako naši zákazníci, kteří si již produkt zakoupili. Upozornění! Z počátku při intenzivním kroužení způsobí otlaky a modřiny.   Technické údaje: materiál: PE barva: modrá + růžová 48 x masážní body s magnety průměr: 103 cm 8 výsečí: rozměry: 3,5 x 7,3 cm   Obsah balení: 1x hula obruč    

3 důvody proč prodáváme MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Linda Střesková, Horní Slivno:
S kámoškami jsme se předevčírem bavily o nakupování, a přišla řeč i na tenhle váš MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Jedna z nich ho tam velmi chválila, tak jsem si pomyslela, že ho také otestuji, a je opravud hodně free! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let žít! No, to je trochu nadsázka, ale opravdu je príma, mega perfektní a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak určitě radím objednat, nevím o nikom, kdo by potom nebyl rád.

Kristián Kocánek, Sadov:
MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů, který odpovídal mým náročným kritériím, jsem si zakoupil zrovna u této společnosti. Dlouhodobě spolu spolupracujeme a nemám co vytknout. Bohatá nabídka, informace o MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů, leckdy jiné alternativy, ceny jsou o něco vyšší, jenomže mají kvalitního výrobce. Zřejmě jen drobnou nevýhodu jsem našel doručení, a zákaznické podpoře. Ovšem celkově na eshop nedám dopustit. Bohužel takových prodejců je jen hrstka.

Michaela Pomykalová, Mníšek pod Brdy:
Doufám, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů skvělý. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to hrozný rámus, a co se týká funkčnosti tak taky docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala týden, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o perfektní produkt. {Tohle|Toto je krám, za který bych takto vysokou cenu zaplatila.

Daniel Stoklasa, Uhelná:
Bezvadný MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů, který pomůže i to nejsložitější problémy domácnosti. Obával jsem se, jestli si vyberu správný druh tohoto MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. S výběrem správné varianty mi ale velmi ochotně pomohli zaměstnanci internetového eshopu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten nejlepší model. Vybrané zboží bylo také i prakticky zabaleno, proto během doručení nedošlo k škodě. MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů funguje přesně tak, jak by měl. A k mé naprosté radosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

hodnocení 5/5 od 76 hodnotících

Diskuze MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Daniela K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eliška F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jakub T: tak jsem to dostala aje to super

Dominik Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Viktorie J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt