Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml

Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml

Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml

Zkušenosti říkají, že Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 1139 Kč Ověřit dostupnost

Dámská vůně Michael Kors je odvážná a smyslná kombinace orientální rozmanitosti s květinovým srdcem a tajemným kašmírovým základem. Teplá a hřejivá vůně Michael Kors jako stvořená pro odvážné a náročné ženy.

3 důvody proč prodáváme Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml

Lucie Grosserová, Zdice:
Jako každá feministka miluji hezké věci, které jsou čímkoliv dokonalé. Shopping je pro mě závislost. Ovšem často narazím na špatné eshopy, hodně mi vadí i předlouhá doba doručení (6 dní i více). Vy jste mě mile překvapili, jelikož vše proběhlo hladce a okamžitě bez zbytečných průtahů. I když jste Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem dostala malý dárek. Skvělý obchůdek.

František Brich, Křenice:
Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml byl doručen nepoškozený a neprodleně. Bohužel dle popisu, měl Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml přijít ve speciálním pouzdře, což nebyla pravda. Kdyby se nejednalo o dáreček, zřejmě bych se neozval. Bohužel jsem musel, avšak i přesto domluva byla nekonfliktní. Prodejce to mrzelo a dodatečně mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, bylo poštovné. Internetový obchod má v nabídce jedinou společnost, kde se musí zaplatit balné. Další korunky navíc.

Simona Draškovičová, Hora Svatého Šebestiána:
Dobře skladný. Jednoduše použivatelný a snadno lze s ním pohybovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou mobilitu. Objednala jsem si tento produkt k vystoupení na firemních akcích a oslavách. Jsem zatím velmi spokojená a tuším,že bude vše i budoucnu v pořádku. klidně doporučuji pro všechny,kteří rádi mluví a chybí jim zkušenost,protože díky mluveného základu je možné plnit si své přání....

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml

Johana P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jiří H: funkční výrobek

Johana K: Ideální k osmnáctinám :)

Alena R: nemá chybu

Karel Z: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Michael Kors Michael Kors - EDP 50 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt