Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

Zkušenosti říkají, že Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451 je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451 jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 13470 Kč Ověřit dostupnost

Rádi byste si pořídili chytré hodinky, ale nechcete se vzdát klasického designu? Pak jsou pro vás smartwatch z dílny prestižní módní značky Hugo Boss jako stvořené. Na první pohled vypadají hodinky jako tradiční kvalitní kousek. Pouzdro z růžově pozlacené oceli tvoří dokonalou dvojici s tmavě hnědým koženým řemínkem zdobeným krokodýlím vzorem. Ciferník sází na tradiční design - to jediné, co narušuje jeho jednolitost, jsou růžově zlaté ručičky a indexy. Stačí ale jediné stlačení tlačítka a všech je jinak. Zjistíte, že v dolní části ciferníku se skrývá rafinovaný digitální displej. Jakmile hodinky spárujete s vaším mobilním telefonem (pomocí aplikace Boss Classic Smartwatch), můžete si užívat celou řadu funkcí: Upozornění: na příchozí hovory, SMS, e-maily, Facebook, Whatsapp,... (vibrace) Světový čas Až 10 nastavitelných alarmů (vibrace) Krokoměr s nastavitelnými denními cíli Nabíjení: pomocí USB kabelu Kompatibilita: Android a iOS Výdrž baterie: 2 roky při používání analogového času; 5 - 7 dní při používání smart funkcí

3 důvody proč prodáváme Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

Martin Krpata, Miroslavské Knínice:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem dostatečně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451, který jsem potřeboval koupit. Zjistil jsem perfektní reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát obrovskou pochvalu a poděkovat

Linda Čepešová, Podmoklany:
Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451 překvapil, mám ho odtud zakoupený od března a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Kamila Stankeová, Rozhovice:
Jako ženská vnímám hlavně vzhled, který mě okamžitě oslovil a právě proto jsem dala Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451 přednost. A hodilo se, protože jsem více než spokojena. Dennodenní užívání se dosud nijak neprojevilo, zkrátka jde jasně o kvalitní věc. Jestli také přemýšlíte o objednání, rozhodně nebudete chybovat. Mile mě překvapilo komunikaci obchodu – jasně na výši.

Nikol Kolovratníková, Heřmaň:
Byla jsem nákupem příjemně překvapena. Objednaný Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451 dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si objednali něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

Daniela T: Je to dostatečné?

Linda I: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radek M: Přišlo to celkem rychle

Kamila H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kateřina P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513451

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt