Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Zkušenosti říkají, že Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 11970 Kč Ověřit dostupnost

Rádi byste si pořídili chytré hodinky, ale nechcete se vzdát klasického designu? Pak jsou pro vás smartwatch z dílny prestižní módní značky Hugo Boss jako stvořené. Na první pohled vypadají hodinky jako tradiční kvalitní kousek. Pouzdro z ušlechtilé oceli tvoří dokonalou dvojici s černým koženým řemínkem zdobeným krokodýlím vzorem. Ciferník sází na tradiční design - to jediné, co narušuje jeho jednolitost, jsou stříbrné ručičky a indexy. Stačí ale jediné stlačení tlačítka a všech je jinak. Zjistíte, že v dolní části ciferníku se skrývá rafinovaný digitální displej. Jakmile hodinky spárujete s vaším mobilním telefonem (pomocí aplikace Boss Classic Smartwatch), můžete si užívat celou řadu funkcí: Upozornění: na příchozí hovory, SMS, e-maily, Facebook, Whatsapp,... (vibrace) Světový čas Až 10 nastavitelných alarmů (vibrace) Krokoměr s nastavitelnými denními cíli Nabíjení: pomocí USB kabelu Kompatibilita: Android a iOS Výdrž baterie: 2 roky při používání analogového času; 5 - 7 dní při používání smart funkcí

3 důvody proč prodáváme Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Sebastian Matůšů, Uherský Brod:
Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 si na internetu našla manželka a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu svátku. S výběrem kde a jak to vybrat mi musela pomoci sestra a nakonec i zakoupila. Spolu jsme jej pak rozdělali a otestovali, jestli je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a manželka bude mít jistě radost. Dcera říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

David Lipanský, Daleké Dušníky:
S tímto výrobkem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího syna s snahou jednoduchého každodenního užívání. Ve prospěch Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450 hraje také velikost i jeho nevelká váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost dobře a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Nikol Kajfošová, Višňová:
Měsíce jsem porovnávala tyto dva Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit na internetu. Největšími klady daného produktu jsou, že mají instrukce v češtině, poměrně rychle je lze demontovat, vyčistit, dají se zakoupit náhradní součástky, má optimální objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Ovšem našla jsem i mínusy. Zaprvé to byl kurýr, i když to se zakoupeným produktem to nemělo nic společného. K tomu to byly: nedostačující bezpečnostní součástky, není možnost výběru většího množství typů, větší spotřeba vody a energie. I když je v informacích A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Johana P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tereza M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jiří L: 110 % spokojenost

Kryštof H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Zuzana M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Hugo Boss Chytré hodinky Black Smartwatch 1513450

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt