GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

Zkušenosti říkají, že GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 331 Kč Ověřit dostupnost

Jemná osvěžující mlha zahalí vaši pokožku do smyslné vůně vanilky v kombinaci s jantarem a santalovým dřevem.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

Alžběta Hůsková, Stárkov:
Chtěla jsem vyzkoušet zdravější variantu GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml a příjemně mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou mléka a ovocem je to pecka, doporučuji.

František Tymeš, Zubří:
Přestože prodejce nabízel vskutku rozmanitou nabídku GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml, nadšení opadlo, když GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml přišel. Co se týče doručení, vše bylo OK. Ovšem prodejce mi nedokázal vysvětlit, z jakého důvodu zboží zaměnil. Reklamace se vyřešila za více jak 30 dní, což považuji za nezanedbatelný mínus tohoto e-shopu.

Oliver Bäumelt, Lipovice:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodou přes nějakou internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl manuál, řekl jsem si, že by nemusel být nevhodný, takže jsem si jej nechal poslat. Řeknu vám, nevěřil jsem moc, že by váš GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml mohl být tak dobrý, ovšem design předčil mé očekávání. Protože s koupí přes internet nemám příliš dobré zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy hezké ceny, za tenhle nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

Michaela Bloudíčková, Hřibiny-Ledská:
Tenhle GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml, to je jednoduše naprosto boží super věc! Odkládala jsem si na něj několik měsíců, protože se mi několikrát ušetřené finance nějak vytratily, ale nakonec jsem si ho koupila a je to totálně pecka. Ale zejména oceňuji, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to důležité. Ale je to i skvělá věc, dejte na můj názor :-D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

Viktor V: Přišlo to celkem rychle

Sabina A: Tento GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Valerie R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Andrea Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karel B: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Osvěžující tělová mlha Icon Vanilla Black (Body Mist) 200 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt