GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl

GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl

GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl

Zkušenosti říkají, že GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 295 Kč Ověřit dostupnost

Metalická tužka vytvoří na vašich očích přesné měkké linky s kovovými odlesky.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl

Alena Ščurková, Volfartice:
počátkem jsem měla chmury, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá rád. Ale rozhodující v mém případě byla cena. Tento GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl stál nejlevněji a přesto, že ho přítel pomlouval, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on řekl, že tento výrobek je opravdu kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho řeči, jelikož jsem díky svému rozhodnutí hodně ušetřila.

Šárka Režná, Strážkovice:
GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl jsem si koupila především kvůli muži. I když jsem si ho objednala pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že mu se bude zamlouvat. No a měla jsem pravdu. Chlap mě okamžitě pochválil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Funguje velmi dobře a ten můj už ví, co mi má objednávat, abych byla v klidu.

Viktorie Ralbovská, Trpík:
Hledala jsem dárek k svátku pro svou maminku. Měla jsem určitou ideu, ale neuměla jsem vybrat to nejlepší. hodný personál ve vašem obchodě mi poradil. Dostala jsem skvělý tip, za který jsem moc vděčná. GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl se tetě hodně líbil a dnes po pár týdnech je pořád velmi spokojená. Balíček mi přišel za tři dni, jak jsem potřebovala, protože jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Perfektní a profesionální jednání.

Jakub Bergman, Jankov:
Nebyl jsem nějaký ten příznivce jakýchkoliv novinek. Ale GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl jsem viděl u známého a jen tak volně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm známý vydrží vyprávět celé dny. A to je to jinak docela mlčenlivý člověk. Říkal jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" známého, mohl bych si GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl pořídit taky.  A udělal jsem výborně. Ani po čtvrt roce té objednávky nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl

Ondřej O: GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alena W: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Karel P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Julie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Filip Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Metalická tužka na oči (Metallic Eyeliner) No. 103 Green Pearl

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt