GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Zkušenosti říkají, že GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Radim Duraja, Pěčnov:
Tak předně, GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige je ve všech směrech super. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset poptávat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc kaček na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na druhou stranu GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, který mi přišel kurýrem, mě hodně překvapil, ať už co do barvy, nebo užitečnosti.

Johana Wojaczková, Prasek:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě zkušenosti, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že prodejkyně na emailu byla opravdu příjemná a vstřícná, zboží došlo opravdu brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

Hana Zvolská, Skřinářov:
Dlouho jsem uvažovala nad tím, který model by pro mě mohl být ideální. Otestovala Pořídila jsem jich mnoho. Až teprve, když jsem našla GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem však věděla, že jsem v cílí. Zalíbil se mi na první pohled a dále už hledat nehodlám. Svými kvalitami mi GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige stoprocentně vyhovuje, umí všechno, co od něho potřebuji. Jenom mi ho čas od času zkonfiskuje můj manžel.

Sára Tomická, Červená Třemešná:
Už jsem starší, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige velmi ocenila hlavně to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho dovézt až do kanceláře. Kurýr mi pak všechno důležité pověděl, takže po nedobrých zkušenostech z jiných eshopů jsem zcela ráda jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige, který mi byl doručen, je tedy dobrý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Anežka E: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

František T: Celkem jsem spokojený.

Karolína K: já jsem to prostě chtěla

Jan K: GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige je dobrý, ale chtělo yb to větší

Viktorie L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt