GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Zkušenosti říkají, že GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 463 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, která snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Kamila Vajbarová, Hradešín:
GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsou výborné a stálé výrobky. Zatím mám dobré zkušenosti s výrobky. Doporučuji všem známým. Budu objednávat pdobné.

Denisa Ráčilová, Nítkovice:
GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige jsem obdržela k vánocům od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova matka v minulosti občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila velmi obratem. Nyní jsem za to překvapení moc ráda. A navíc to vylepšilo i komunikace s tchýní.

Kamila Formánková, Řikonín:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes net jsem hodně nedůvěřivá, a proto jsem si i tento obchod nejdříve vyzkoušela a zavolala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně milá a ubezpečila mě, že zboží dorazí v pořádku do pár dnů od objednání. Proto jsem si tento produkt objednala a na doručení jsem nečekala ani pár dni. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige dorazil v pořádku. Používám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Gabriela P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Eva K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Eliška K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Matouš T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Karolína S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 108 Honey Beige

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt