GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige

Zkušenosti říkají, že GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige

Kamila Karabová, Milíkov:
Týdny jsem srovnávala tyto dva GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit přes eshop. Velkými plusy daného produktu jsou, že mají český návod, docela dobře je lze rozebrat, vyčistit, dají se zakoupit náhradní součástky, má optimální objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Bohužel našla jsem i mínusy. Zaprvé to byla kurýrní služba, i když to se zakoupeným produktem to nemělo souvislost. Kromě toho to byly: nevhodné bezpečnostní systémy, není možnost výběru více typů, větší spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

Patrik Čep, Nýřany:
V minulosti jsem se párkrát napálil se nesolidními prodejci, takže jsem se trochu bál, jestli tento nákup nedopadne jako posledně. Pro sichr jsem do e-shopu předem volal, vše srovnával… Popravdě, pochyboval jsem, jestli jsem finance neutratil za hloupost. Ale nevyhodil. GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige mi byl doručen až před dveře, důkladně zabalený, bez jakékoliv známky poškození na kvalitě a funguje bravurně. Doposud jsem na výrobku neshledal vadu. V eshopu budu určitě nakupovat častěji.

Jan Krúpa, Puclice:
Parádní nákup, z mojí strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beigeem, který jsem si zakoupil. Častokrát se mi stalo, že mi byl výrobek, nebo výrobek dodán poškozený, ale ten váš byl doručen úplně v pořádku, správně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že mohu říci, že jsem s objednávkou u vás velmi spokojený, a jsem si jistý, že až budu nakupovat příště, určitě se k vám vrátím.

Samuel Chrenko, Malotice:
Tento GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige jsem objednal poprvé a můžu s láskou oznámit, že jsem stoprocentně spokojený. Produkt funguje dostatečně, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti chci napsat, že tento produkt si zase koupím jen zde. Jsem opravdu šťastný a chci všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Báječné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige

Alžběta L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Julie B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Barbora S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alžběta R: Tento GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jana Č: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 106 Pure Beige

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt