GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

Zkušenosti říkají, že GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 389 Kč Ověřit dostupnost

Make-up obsahuje komplex Laricyl® extrahovaný z buničiny houby, který snižuje nerovnosti pleti a minimalizuje vzhled rozšířených pórů. Tekutý make-up dodává pleti zdravý zmatněný vzhled po celý den.

3 důvody proč prodáváme GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

Petr Rumpík, Pěnčín:
GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude jsem si zakoupil převážně z důvodu, že nebyl drahý. Nejsem zrovna při penězích, spíš se musím vždy dívat, jak je co drahé, tudíž cena byla pro mě rozhodující. Nečekal jsem příliš dlouhou trvanlivost, ale výrobek mě skutečně překvapil. Kvalitní, funkční věcička. Za málo peněz hodně muziky, jak se říká. Známému, který mi o něm řekl, jsem pak z vděku věnoval láhev skotské, protože mi svým tipem udělal opravdu ohromnou radost.

Matyáš Dušátko, Újezd u Sezemic:
Přestože eshop nabízel vskutku bohatou nabídku GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude, nadšení opadlo, když GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude dorazil. Co se týče dopravy, vše naprosto v pořádku. Jenomže eshop mi nedokázal vysvětlit, z jakého důvodu dorazilo jiné zboží. Šlamastika se vyřešila za více než měsíce, což je podle mě nezanedbatelný zápor tohoto prodejce.

Markéta Mezlová, Nevojice:
Často jsem si říkala, jak to moje kamarádka dělá, že jí to tak sluší. Nejdřív jsem si říkala, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím skutečně stojí. Se smíchem mi o GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude pověděla. Užívá ho už pár roků a je zcela uspokojená. Takže já nemám na co čekat, jdu také do toho. Mají perfektní eshop, na kterém si ho lehce objednám.

Dominika Surová, Horní Cerekev:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj kamarád mi horlivě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá často. Ale rozhodující v mém podání byla cena. Tento GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude vyšel nejlevněji a přesto, že ho známý hanil, já jsem úplně spokojená. Potom i on uznal, že tento typ je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, jelikož jsem díky svému úsudku výrazně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

Michaela P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Dominika K: Tento GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Viktorie L: nemá chybu

Jáchym L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jana Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží GA-DE Matující sametově jemný make-up SPF 25 (Idyllic Matte Velvet Foundation) 30 ml No. 105 Ivory Nude

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt