Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml

Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml

Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml

Zkušenosti říkají, že Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Toyfluid - bezpečný lubrikant, skvěle se hodící pro všechny erotické hračky!

3 důvody proč prodáváme Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml

Marie Jiroudková, Lipůvka:
Nemůžu si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém ordnungu. Třebaže byla udána sedmi denní dodací lhůta, dorazil mi produkt už čtvrtý den, hezky zabalený a bez poškození. Okamžitě jsme ho chtěli na zahradě vyzkoušet a funguje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml zakoupila. Této koupě rozhodně nelituji.

Tadeáš Kmec, Nemochovice:
I muži mají své sny. Já mám teda sen o klidných a okamžitých nákupech na webu. Potřeboval jsem jeden přesný Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml a ten jsem tady objevil. Zakoupil a doufal, že dojde brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel ještě dříve. Perfektní zaslání, rychlost, výhodné jednání, vše v dokonalém pořádku. Tento eshop splnil mé představy o nakupování na internetu a já jen můžu doporučit. Produkt je top!

Ema Dygrýnová, Nepomyšl:
Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml je opravdu skvělý. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla podobný produkt u mojí kámošky a ta mi vysvětlila, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco takového. Je až k neuvěření, kolik je podobných využití a co to všechno umí. Jsem dokonce spokojená. Nemůže se to mému ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla sepsat všechny plusy, byla bych tady hodně dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml

Barbora F: Tento Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petra R: děda je z dárku je nadšený

Adéla D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Ema D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Denisa H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Fun Factory Lubrikační gel Toyfluid 100 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt