Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Zkušenosti říkají, že Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 229 Kč Ověřit dostupnost

Lubrikační gel Durex Naturals je ze 100% přírodního složení. Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším. Lubrikační gel je založený na bázi vody, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň a při použití většího množství jej jednoduše smyjete vodou. Pomocí pumpičky se gel snadno aplikuje. Má PH neutrální a je bez parfemace.

3 důvody proč prodáváme Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Radek Kaska, Věžovatá Pláně:
Docela perfektní Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml, dlouho jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží fakt hodně, nekousne se, a vypadá docela hezky. Určitě mi ulehčil velmi nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Hledal jsem jej totiž na internetu velmi předlouho, ale za pěknou cenu dlouho marně, až jsem narazil na váš krám. Hodně mě oslovil popisek u Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml, takže jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi dorazilo, mě usvědčilo, že mám co dělat se bezpečnou a velmi spolehlivou obchodem.

Gabriela Peteráčová, Radimovice:
Pořizovala jsem tento Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml poprvé. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost doručení, milá komunikace a osobitý přístup je bonusem a já jsem ráda. Zcela mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu nenakupovala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Andrea Kaprálková, Lavičky:
Přála jsem nějakým způsobem udělat dojem. Jednoduše jsem potřebovala vhodnou restart. Když jsem na Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml jedinečnou náhodou narazila, prvně mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A má intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu vnímá i moje okolí.

Eva Zalabáková, Hostišová:
Jsem šťastná, vše bylo okamžité, od objednání do doručení a v nejbližší době si objednám ještě jednu Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml, do bytu. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její šířka .Ještě jednou děkuji Pěkný den

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Adéla F: dobré

Viktorie L: děda je z dárku je nadšený

Laura V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Ema B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karolína B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt