Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Zkušenosti říkají, že Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml jsou naprosto skvělé.

Naše cena: 229 Kč Ověřit dostupnost

Lubrikační gel Durex Naturals je ze 100% přírodního složení. Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším. Lubrikační gel je založený na bázi vody, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň a při použití většího množství jej jednoduše smyjete vodou. Pomocí pumpičky se gel snadno aplikuje. Má PH neutrální a je bez parfemace.

3 důvody proč prodáváme Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Radek Kaska, Věžovatá Pláně:
Docela perfektní Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml, měsíc jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží opravdu hodně, nekousne se, a vypadá docela dobře. Určitě mi ulehčil hodně práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za dobrou cenu předlouho marně, až jsem narazil na váš obchod. Velmi mě oslovil popisek u Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml, takže jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi veleváženou obchodem.

Gabriela Peteráčová, Radimovice:
Pořizovala jsem tento Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml poprvé. A i když jsem měla určité chmury, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost doručení, příjemná komunikace a personální přístup je samozřejmostí a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Andrea Kaprálková, Lavičky:
Chtěla jsem nějakým stylem udělat dojem. Prostě jsem přála vhodnou restart. Když jsem na Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml úplnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A má intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i mé okolí.

Eva Zalabáková, Hostišová:
Jsem šťastná, vše bylo okamžité, od objednání do doručení a v blízké době si objednám ještě jednu Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml, do knaceláře. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její výška .Ještě jednou děkuji Hezký den

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Michael V: Jsem ráda, že to mám

Kamila K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Valerie B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Anežka R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Antonín M: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Durex Lubrikační gel Naturals (Intim Gel) 100 ml

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt