Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Zkušenosti říkají, že Dětská tabule G21 magnetická s klipem je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Dětská tabule G21 magnetická s klipem jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1395 Kč
Naše cena: 930 Kč Ověřit dostupnost

Pro kreativitu vašich dětí nabízíme MAGNETICKOU TABULI G21 s trojím využitím, tedy jako magnetickou tabuli s magnetickými čísly a písmenky jako tabuli na psaní křídami a jako malířský stojan, protože do klipu lze uchytit papír a malovat na něj.Tabule je vybavena odkládací poličkou, na kterou lze odkládat přibalené příslušenství. Stojan je výklopný a lze jej složit do těla tabule. Protiskluzová úprava nožiček zabraňuje posouvání tabule na kluzském povrchu.Balení obsahuje: 1x tabule s klipem vč. stojanu, 2x barevná křída, 1x houba, 1x sada magnetických písmen, čísel a symbolů (84ks)Velikost tabule š 54,5 x v 80 x h 30,5Hračka není vhodná proděti do 3 let!

3 důvody proč prodáváme Dětská tabule G21 magnetická s klipem

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dětská tabule G21 magnetická s klipem

David Nešpor, Nítkovice:
Chtěl jsem udělat radost manželce k výročí. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný Dětská tabule G21 magnetická s klipem je perfektní. Žena byla nadšená. Překvapivě jsem ještě ušetřil. Jistě u vás zase v budoucnu něco koupím, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Matyáš Dubják, Záluží:
Dětská tabule G21 magnetická s klipem z užitného hlediska nic nechybí, je pěkné, lehoučké, obratné a kvalitní. V srovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis výkonu a vlastností obou. V pracovním nasazení bych se bál o pevnost skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Veronika Schwabová, Liblín:
Jsem mile překvapena jak rychlostí doručením, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení zboží. Precizní. Dětská tabule G21 magnetická s klipem přišel v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě opakovaně navracet a objednávat opakovaně.

Tobiáš Čunderlík, Polomí:
Když jsem vybíral Dětská tabule G21 magnetická s klipem, neměl jsem určitou představu. Důraz jsem kladl hlavně na zpracování, funkčnost a termín doručení. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen korektním a solidním jednáním. Jsem hodně nadšený a jistě tento Dětská tabule G21 magnetická s klipem doporučím přátelům. Perfektní eshop, jsem spokojený.

Denis Kiš, Bašnice:
Jsem uspokojen bez výjimky, cena odpovídá kvalitě. Přesný popis Dětská tabule G21 magnetická s klipem a bleskové dodání. Produkt jsem zakoupil na doporučení kamaráda a funguje výborně. Je stoprocentně spolehlivý. Nepoužívám ho často, ale i po občasné nečinnosti dobře funguje a nedělá hluk. Manželka oceňuje vzhledové provedení a jednoduché ovládání. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení Dětská tabule G21 magnetická s klipem

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Hana G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michael K: Dětská tabule G21 magnetická s klipem je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kamila C: já jsem to prostě chtěla

Kristián Z: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jakub G: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dětská tabule G21 magnetická s klipem. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt