Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Zkušenosti říkají, že Dětská tabule G21 magnetická s klipem je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Dětská tabule G21 magnetická s klipem jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1395 Kč
Naše cena: 930 Kč Ověřit dostupnost

Pro kreativitu vašich dětí nabízíme MAGNETICKOU TABULI G21 s trojím využitím, tedy jako magnetickou tabuli s magnetickými čísly a písmenky jako tabuli na psaní křídami a jako malířský stojan, protože do klipu lze uchytit papír a malovat na něj.Tabule je vybavena odkládací poličkou, na kterou lze odkládat přibalené příslušenství. Stojan je výklopný a lze jej složit do těla tabule. Protiskluzová úprava nožiček zabraňuje posouvání tabule na kluzském povrchu.Balení obsahuje: 1x tabule s klipem vč. stojanu, 2x barevná křída, 1x houba, 1x sada magnetických písmen, čísel a symbolů (84ks)Velikost tabule š 54,5 x v 80 x h 30,5Hračka není vhodná proděti do 3 let!

3 důvody proč prodáváme Dětská tabule G21 magnetická s klipem

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Michaela Straňáková, Šarovy:
Dlouho jsem váhala mezi touto Dětská tabule G21 magnetická s klipem a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě zkušenosti, kdy jsem si ověřila, jestli je výrobek opravdu na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento výrobek a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží došlo opravdu brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, můžu jinak než doporučit.

Jonáš Nedělka, Rychnov u Jablonce nad Nisou:
Doporučuji! Já osobně jsem z Dětská tabule G21 magnetická s klipem nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nekouká a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy věci vydrželi roky. A právě tento výrobek splňuje, užívám ho už dlouho a určitě nadále budu. Milý byl přístup obchodu, který mi ochotně zodpověděl mé otázky.

Linda Bočková, Lhotka nad Labem:
Naprosto luxusní a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu moc uspokojená. Nakupuji u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že dělám výhodně. Naposledy jsem si u vás pořídila Dětská tabule G21 magnetická s klipem, a skoro nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu nakupovat opět u vás, protože produkty, jaké nabízíte, se v takové vlastnostech a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen složitě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení Dětská tabule G21 magnetická s klipem

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Nikolas S: Jsem ráda, že to mám

Sabina F: Tento Dětská tabule G21 magnetická s klipem jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alžběta H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Hana Š: děda je z dárku je nadšený

Filip T: Dětská tabule G21 magnetická s klipem je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dětská tabule G21 magnetická s klipem. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt