Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Zkušenosti říkají, že Dětská tabule G21 magnetická s klipem je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Dětská tabule G21 magnetická s klipem jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1395 Kč
Naše cena: 930 Kč Ověřit dostupnost

Pro kreativitu vašich dětí nabízíme MAGNETICKOU TABULI G21 s trojím využitím, tedy jako magnetickou tabuli s magnetickými čísly a písmenky jako tabuli na psaní křídami a jako malířský stojan, protože do klipu lze uchytit papír a malovat na něj.Tabule je vybavena odkládací poličkou, na kterou lze odkládat přibalené příslušenství. Stojan je výklopný a lze jej složit do těla tabule. Protiskluzová úprava nožiček zabraňuje posouvání tabule na kluzském povrchu.Balení obsahuje: 1x tabule s klipem vč. stojanu, 2x barevná křída, 1x houba, 1x sada magnetických písmen, čísel a symbolů (84ks)Velikost tabule š 54,5 x v 80 x h 30,5Hračka není vhodná proděti do 3 let!

3 důvody proč prodáváme Dětská tabule G21 magnetická s klipem

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dětská tabule G21 magnetická s klipem

David Nešpor, Nítkovice:
Chtěl jsem udělat radost dceři k narozeninám. Vůbec jsem však neměl konkrétní představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný Dětská tabule G21 magnetická s klipem je perfektní. Manželka byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo naprosto klidně, až jsem byl sám překvapený.

Matyáš Dubják, Záluží:
Dětská tabule G21 magnetická s klipem z zkušenosti hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a kvalitní. V srovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis užitečnosti a provedení obou. V pracovním nasazení bych se bál o výdrž dřevěné konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Veronika Schwabová, Liblín:
Jsem mile překvapena jak rychlostí doručením, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Precizní. Dětská tabule G21 magnetická s klipem přišel v pořádku, v brzké době a já ho můžu okamžitě ozkoušet. Nemám co bych obchodu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě pravidelně vracet a nakupovat opakovaně.

Tobiáš Čunderlík, Polomí:
Když jsem vybíral Dětská tabule G21 magnetická s klipem, neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem kladl hlavně na materiál, použití a termín doručení. Se vším mi pomohli v eshopu vstříc, byl jsem až nadšen etickým a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento Dětská tabule G21 magnetická s klipem doporučím kamarádům. Perfektní obchod, jsem uspokojený.

Denis Kiš, Bašnice:
Jsem uspokojen bez výjimky, cena je rovnoměrná kvalitě. Přesný popis Dětská tabule G21 magnetická s klipem a rychlé dodání. Produkt jsem objednal na doporučení kamaráda a funguje výborně. Je plně spolehlivý. Nepoužívám ho často, ale i po občasné nečinnosti spolehlivě funguje a nedělá rámus. Milenka oceňuje designové provedení a lehké používání. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 01. 2018.

Hodnocení Dětská tabule G21 magnetická s klipem

hodnocení 5/5 od 73 hodnotících

Diskuze Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Oliver Ž: tak jsem to dostala aje to super

Alžběta V: Tento Dětská tabule G21 magnetická s klipem jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Veronika Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Laura H: Ideální k osmnáctinám :)

Radim B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dětská tabule G21 magnetická s klipem. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dětská tabule G21 magnetická s klipem

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt