Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty

Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty

Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty

Zkušenosti říkají, že Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Úchvatná dámská tunika či dlouhé tričko reaguje na aktuální módní trendy. Zadní strana tuniky je delší než ta přední, tím tunika perfektně zakryje případné nedostatky. Model je ozvláštněn véčkovým výstřihem na zádech s pruhem. Dostupné barvy: grafitová, růžová, béžová a tmavě modrá (v tomto pořadí na obrázcích).  Materiál: 65% bavlna                 35% polyester   Velikost S M L XL XXL Přední délka (cm) 73 74 77 78 79 Zadní délka (cm) 80 80 82 84 85 Šířka přes prsa (cm x 2) 47 49 51 53 55...

3 důvody proč prodáváme Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty

Richard Cechl, Myslín:
Doporučuji! Já osobně jsem z Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty šťastný a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nekouká a masovost převažuje nad kvalitou, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tohle výrobek splňuje, užívám ho už dlouho a určitě nadále budu. Příjemný byl přístup obchodu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Viktor Matyáš, Nezdenice:
Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty bych vytkl roztomilý vzhled. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Otestoval jsem několik těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z šesti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Užívám jej jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě přesně říci, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první užití jak Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty je dobrý. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Aneta Topičová, Svojkov:
Nemohla jsem se rozhodnout, který Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty objednat. Nabídka ve vašem obchodu je velmi široká. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji chytrou komunikaci, rychlé jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako častá nakupující získala. Objednávám u vás vždy a budu i nadále. Tento Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty je ale úplně super.

Zuzana Maťhová, Čížová:
Týdny jsem uvažovala nad tím, který výrobek by pro mě mohl být ideální. Otestovala Pořídila jsem jich celou řadu. Až teď, když jsem našla Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty jsem však byla jistá, že dále už rozhodně hledat nemusím. Zalíbil se mi okamžitě po rozbalení a jsem spokojená. Svými kvalitami mi Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty úplně vyhovuje, zvládne vše, co od něho chci. Jenom mi ho někdy zkonfiskuje můj chlap.

Jan Kotrlý, Zubrnice:
Dělali jsme si s chlapama srandu, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou sílu. Klasicky jsme se špičkovali, až nějakej kolega hodně zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho jenom mohl schválit. Dneska mi posílal e-mail, že děkuje, už Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty má v koupelně také a pochválila ho i maminka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty

Viktor K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Karel I: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Richard P: tak jsem to dostala aje to super

Samuel H: Přišlo to celkem rychle

Amálie K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská tunika Venge - 4 barevné varianty

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt