Dámská tunika Say - 4 barevné varianty

Dámská tunika Say - 4 barevné varianty

Dámská tunika Say - 4 barevné varianty

Zkušenosti říkají, že Dámská tunika Say - 4 barevné varianty je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Dámská tunika Say - 4 barevné varianty jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 629 Kč
Naše cena: 419 Kč Ověřit dostupnost

Asymetrická tunika či dlouhé tričko se stane příjemným kouskem vašeho šatníku po celý rok. Model volného střihu má zadní stranu delší než přední. Dostupné barvy: šedá, modrá, grafitová a zelená (v tomto pořadí na obrázcích).   Materiál: 65% bavlna                  35% polyester   Velikost S M L XL XXL Přední délka (cm) 75 77 79 82 85 Zadní délka (cm) 89 92 95 96 99 Šířka přes prsa (cm x 2) 55 57 59 62 64 Šířka ve spodní části (cm x 2) 60 62 64 68 70 Vnější délka rukávu (cm) 42 43 46 47 48...

3 důvody proč prodáváme Dámská tunika Say - 4 barevné varianty

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská tunika Say - 4 barevné varianty

Eliška Maarová, Vrchovnice:
Měla jsem štěstí a pořídila jsem Dámská tunika Say - 4 barevné varianty za lepší cenu. Čekala jsem skoro jeden týdny, než balíček kurýr doručil. Řešila jsem s obchodem nějaké nesrovnalosti s fakturační adresou a zaplacením. Lehce se všechno vyřešilo a produkt mi byl doručen. Také jsem skutečně neotestovala všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít více času ho řádněji otestovat a pochlubím se přátelům.

Aleš Vondra, Dýšina:
Musel jsem nějaký čas přesvědčovat ženu, že je pro nás dobrý a že budeme oba spokojeni. Když jsem slíbil, že pokud jí nebude vyhovovat, tak Dámská tunika Say - 4 barevné varianty pošlu zpět, podlehla. Když jsem předevčírem přišel domů z dílny již ho užívala a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

Nikola Jiráňová, Hlízov:
Dámská tunika Say - 4 barevné varianty u nás v dílně jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to aspoň zkusit. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám sama zážitek. Docela ta cena není tak závratná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za Dámská tunika Say - 4 barevné varianty zaplatila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si Dámská tunika Say - 4 barevné varianty objednaly další dvě.

Václav Rožeň, Horka:
Objednáním Dámská tunika Say - 4 barevné varianty jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec jsem rád. Považuji se za přísného zákazníka, přesto požaduji kvalitu a za levnou cenu odpovídající schopnosti. Tento eshop a jeho produkty mě mile překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a očekávání. Udělalo mi radost i vzhledové provedení, které je efektivní a vkusné. jistě v blízké době pořídím další produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Dámská tunika Say - 4 barevné varianty

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze Dámská tunika Say - 4 barevné varianty

Tereza T: nemá chybu

Viktorie U: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tobiáš H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Marie V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

František K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská tunika Say - 4 barevné varianty. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská tunika Say - 4 barevné varianty

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt