Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Zkušenosti říkají, že Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2978 Kč
Naše cena: 1985 Kč Ověřit dostupnost

- dámská prošívaná bunda - zapínání na zip - dvě přední kapsy - kapuce bez možnosti odepnutí - na zadní straně bez ozdob Střih: s kapucí Trend: bez vzoru Materiál: 100% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 74 78 82 83 84 Šířka hrudníku (cm) 46 48 50 51 52 Šířka pasu (cm) 40 43 46 47 48 Šířka boků (cm) 52 54 56 58 60 Šířka v dolní části (cm) 56 59 62 64 66 Délka rukávu od ramen (cm) 62 63 64...

3 důvody proč prodáváme Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Ema Rychtáriková, Lipno:
Týdny jsem porovnávala tyto dva Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit online. Největšími výhodami daného produktu jsou, že mají návod v češtině, docela dobře se dají demontovat, vyčistit, dají se pořídit náhradní díly, má ideální objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Avšak našla jsem i nevýhody. Prvně to byl kurýr, i když to se zakoupeným zbožím to nemělo nic společného. Mimo jiné šlo o: nedostačující bezpečnostní součástky, není možnost použít více alternativ, velká spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

Eliška Klajblová, Bílsko u Hořic:
Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá je díky příjemnému materiálu a trendy vzhledu ideální jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními povinnostmi. Kámošky mi ho závidí, protože díky němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je lehce dostupný a kdykoliv potřebuji další, není těžké ho koupit. Doručení běžně dojde do druhého dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

Hana Rypáčková, Kamenná Lhota:
Super Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je podle chuti, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a děti mě chválí

Matyáš Dörfler, Boharyně:
Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá, který odpovídal mým přísným podmínkám, jsem si pořídil zrovna u této firmy. Dlouhodobě vzájemně spolupracujeme a nemohu si stěžovat. Bohatá nabídka, informace o Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá, leckdy další varianty, ceny jsou nepatrně vyšší, ale za to mají vynikajícího dodavatele. Snad jen nepatrnou chybu jsem shledal doručení, a komunikaci. Ale celkově doporučuji. Škoda, že takových firem není více.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Lucie V: Ideální k osmnáctinám :)

Daniel F: Přišlo to celkem rychle

Nela P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Karel H: Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jaroslav J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská podzimní/zimní bunda Xava černá - černá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt