Dámská mikina Szery šedá - šedá

Dámská mikina Szery šedá - šedá

Dámská mikina Szery šedá - šedá

Zkušenosti říkají, že Dámská mikina Szery šedá - šedá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Dámská mikina Szery šedá - šedá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1493 Kč
Naše cena: 995 Kč Ověřit dostupnost

- krásná dámská mikina s puntíkovým vzorem - asymetrický střih - lemy ve spodní části a na rukávech - dvě otevřené kapsy na přední straně - dokonale vynikne na podzim nebo na jaře Střih: s kapucí Trend: s puntíky Materiál: 65% bavlna 35% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL Délka od ramen - přední část (cm) 60 62 64 66 Šířka hrudníku (cm) 42 44 46 48 Šířka pasu (cm) 40 42 44 46 Šířka v dolní části (cm) 44 45 46 47...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Szery šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Szery šedá - šedá

Filip Drmela, Sebečice:
S Dámská mikina Szery šedá - šedá jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do dílny. Byl jsem příjemně překvapen jeho kvalitou a velmi snadnou prodejností. Dostatečné skladové zásoby mi umožnily koupit si několik balení Dámská mikina Szery šedá - šedá, abych nemusel opět brzy nakupovat. I žena byla spokojena a jistě se k tomuto Dámská mikina Szery šedá - šedá opět vrátíme.

Karolína Dospivová, Úbislavice:
Chtěla jsem potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej pořídím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu dobře. Zaměstnanec e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný Dámská mikina Szery šedá - šedá mají skladem a pošlou jej do druhého dne, přítel byl z dárku nadšený a já jsem moc uspokojena, že jsem dobře vybrala.

Barbora Vršníková, Kovač:
Daný Dámská mikina Szery šedá - šedá u této společnosti bych se jistě nebála ještě jednou objednat. K výhodám patří definování vlastních poznatků a taktéž možnost volby dalších variant. Materiál, cena, plánek zcela v pořádku, jen mě trochu mrzí komunikace. Produkt, který měl dorazit za 7 dní, nedorazil. A eshop mě odkázal na dopravce s tím, že oni ho odeslali neprodleně, včas. Docela škoda.

Ondřej Pejcha, Klučenice:
Dámská mikina Szery šedá - šedá a ještě jednou Dámská mikina Szery šedá - šedá. Skvělý produkt, který mi hodně ulehčil život. Žádná pracná instalace, žádné dlouhé hledání. Na eshopu jsem ho zaplatil předem a měl jsem celkem obavy. Ale čtvrtý den přišla SMS od pošťáka a datumem a přesnou hodinou doručení. Vše proběhlo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Szery šedá - šedá

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Szery šedá - šedá

Kryštof R: Celkem jsem spokojený.

Radim N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Denis H: Jsem ráda, že to mám

Tobiáš B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Denisa P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Szery šedá - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Szery šedá - šedá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt