Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Zkušenosti říkají, že Dámská mikina Stripes šedá - šedá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Dámská mikina Stripes šedá - šedá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Kč Ověřit dostupnost

- dámská mikina s kapucí - zapínání na zip - dvě otevřené boční kapsy - konec rukávu a spodní část mikiny zúžené gumou Střih: s kapucí Trend: jednobarevný Materiál: 65% bavlna 35% polyester Na výběru velikosti si dejte prosím záležet a prozkoumejte níže uvedenou tabulku rozměrů. Rozměry S M L XL XXL Délka mikiny od ramene (vpředu) (cm) 66 68 70 73 76 Šířka hrudníku (cm) x 2 44 46 48 50 52 Šířka v pase (cm) x 2 40 42 44 46 48 Šířka boků (cm) x 2 44 46 48 48 48 Šířka v dolní části (cm) x 2 38 41...

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Stripes šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Vít Toucha, Kostelní Lhota:
Pořizoval jsem dárky pro rodiče a vybrané Dámská mikina Stripes šedá - šedáY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za skvělé ceny. Hned jsem je objednal a druhý den mi je pošťačka přinesla do práce. Vše bylo naprosto perfektní.

Anna Gürtlerová, Řepiště:
Dámská mikina Stripes šedá - šedá splňuje všechny vlastnosti reklamované v manuálu. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi příjemný provoz u televize neruší a vzduch v ve sklepě stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu všem kupujícím doporučit,

Denisa Andrlíková, Hrčava:
Dámská mikina Stripes šedá - šedá jsem si objednala zejména kvůli muži. I když jsem si ho objednala pro sebe, bylo jisté, že muži se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Chlap mě velmi blahořečil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Slouží mi velmi dobře a manžel si je jistý v tom, co mi má kupovat, abych byla šťastná.

Kristýna Kubušová, Jilemnice:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za dobrý Dámská mikina Stripes šedá - šedá, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

Matouš Borovička, Lučice:
Po více než jednom roce zkoušení tohoto Dámská mikina Stripes šedá - šedá musím konstatovat, že splňuje moje očekávání. Je užitečný, praktický a velice výkonný. Už při objednávání jsme s přítelkyní ocenili perfektní jednání i montáž. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Dámská mikina Stripes šedá - šedá

hodnocení 5/5 od 71 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Denisa N: dobré

Rozálie K: Tento Dámská mikina Stripes šedá - šedá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Lucie D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šárka B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Julie Š: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Stripes šedá - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Stripes šedá - šedá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt