Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá

Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá

Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá

Zkušenosti říkají, že Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Značka G&T si přichystala několik zajímavých modelů dámských kabelek. Představujeme vám kabelku Quirted v černé barvě. Středně velká kabelka s pevnými, avšak tenkými rukojeťmi se perfektně hodí téměř kamkoliv. A pokud ráda využíváte delší popruh přes rameno, není problém! Vyrobena je z matné, syntetické kůže. Je pevná a masivní, i proto drží dokonale svůj tvar. Z jedné strany má tato kabelka dírkovaný vzor, z té druhé klasicky matně hnědou barvu bez vzoru. Vnitřní kapsa je volná a...

3 důvody proč prodáváme Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá

Lucie Toužimská, Veltruby:
Normálně nakupuji přes net a aktuálně jsem potřebovala ke svému využití Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá ihned zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a rovněž způsob platby mi vyhovoval. Splnil moje očekávání a když zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste získali další jasnou zákaznici.

Viktorie Chlápková, Oucmanice:
Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak malý objevilo - se v některých pripadech daji i s Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá kombinovat :)), malá si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s nadsenim.

Filip Kočvara, Choltice:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé potřeby byly poměrně specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá, který jsem sháněl. Děkuji za snahu a pomoc, jsem hodně složitý nakupující. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem skutečně hodně spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Kamila Hrouzová, Drachkov:
U této firmy objednávám velmi často. Hraje mi do karet jak s cenou za zboží, tak s kvalitou dílů. Vzhledem k tomu, že u nás není široká nabídka po těchto Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá, jinou firmu již nehledám. Jejich negativem je jen delší doba dodání a ostatní vedlejší výdaje jakož jsou: obalové materiály, cena za dopravu. Bohužel chcete-li mít první jakost za nízkou cenu, budete si muset počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 03. 2018.

Hodnocení Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá

Petr Z: Jsem ráda, že to mám

Kateřina H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Marie Š: Ideální k osmnáctinám :)

Anežka L: děda je z dárku je nadšený

Petr H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská kabelka G&T Quirted černá - černá

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt