Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV

Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV

Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV

Zkušenosti říkají, že Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2025 Kč
Naše cena: 1350 Kč Ověřit dostupnost

NIGHTTECH – RUN THE DARKNESS Nedovol tmě, aby tě zastavila. Pro všechny ambiciózní sportovce je mimořádně důležité, aby byli schopni pokračovat v tréninku i na podzim, kdy se dny zkracují a zhoršuje se viditelnost. Právě viditelnost se tak stává klíčovým prvkem sportovního oblečení pro zvýšení bezpečnosti sportovce během tréninkových aktivit. Vysoce reflexní barevné body v zadní části podkolenek zajišťují to, že jste perfektně vidět. HLAVNÍ ZNAKY zvyšují bezpečnost ve tmě – díky nápadným barevným reflexním bodům optimální výkon a regenerace díky cílené medi compression dokonale padnoucí chodidlová část pro bezkonkurenční pohodlí a ochranu před tvorbou puchýřů KVALITATIVNÍ PARAMETRY velmi atraktivní vzhled produktu z dílny návrhářek Anne Gorke a Stephanie Hotz, reflexní prvky zajišťující zvýšení bezpečnosti sportovce, příze z chemického hedvábí přinášející produktu extrémní odolnost, extra plochý šev v oblasti prstů na noze nezpůsobující otlaky, anatomické padnutí FUNKČNÍ CHARAKTERISTIKA reflexní body pro zvýšenou viditelnost, chránič Achillovy šlachy, odvod vlhkosti a termoregulační vlastnosti, vzduchové kanálky přinášející ventilaci chodidlové části; antibakteriální, zápach pohlcující stříbrné ionty; prodyšná pletenina BENEFITY díky definovanému kompresivnímu profilu více energie, větší vytrvalost a zvýšený výkon díky zlepšené cirkulaci krve aktivují přítok krve do svalů stabilizace svalů a kloubů pro snížení rizika zranění zvýšená koordinace docílená aktivací svalů přináší při běhu pocit stability a jistoty CÍLOVÁ SKUPINA běh, fitness, vytrvalostní sporty MATERIÁL 85 % polyamid, 15 % spandex

3 důvody proč prodáváme Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV

Matěj Sekera, Krejnice:
Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV a znovu Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV. Skvělý výrobek, který mi výrazně ulehčil život. Žádná nákladná instalace, žádné dlouhé shánění. Na eshopu jsem ho zaplatil předem a měl jsem celkem obavy. Ale třetí den přišla zpráva od kurýra a datem a přesnou hodinou doručení. Vše proběhlo, jak mělo, proto jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít používat. Opravdu celková spokojenost.

Johana Lipoldová, Olomučany:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV pořídit. Cena se mi zdála velice vyšší a jsem celkem opatrná. Když mně nákup doporučil i šéf, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej dodala za tři dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Nedočkavě jsem vyndala z krabice a vyzkoušela. Celkem to nemá vadu a když mi šéf řekl, že mi jej uhradí a daruje k svátku, měla jsem okamžitě moc krásný den.

Kateřina Čupková, Podluhy:
Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV jsem obdržela k svátku od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova maminka v minulosti občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila hodně rychle. Nyní jsem za to překvapení moc ráda. A bonusem to vylepšilo i moje vztahy s tchýní.

Alžběta Kheilová, Mladošovice:
Chtěla jsem si dát radost a pořídila si u vás Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV. Setkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým dodáním zboží. Tento Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV mne přesvědčil hlavně proto, že krásně vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Udělala jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem maximálně spokojená. Určitě si u vás zase koupím jiný. Moc děkuji.

Oliver Hladil, Poleň:
Koupeno ze zkušenosti pro Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV ten manuál ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s podrobnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude použijou ty železon - hned při montáži 1 úchyt na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo úchyty středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV

Ondřej B: Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV je dobrý, ale chtělo yb to větší

Aneta K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Marie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Andrea K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alena H: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cep Podkolenky Nighttech pánské modrá IV

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt