Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená

Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená

Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená

Zkušenosti říkají, že Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2025 Kč
Naše cena: 1350 Kč Ověřit dostupnost

NIGHTTECH – RUN THE DARKNESS Nedovol tmě, aby tě zastavila. Pro všechny ambiciózní sportovce je mimořádně důležité, aby byli schopni pokračovat v tréninku i na podzim, kdy se dny zkracují a zhoršuje se viditelnost. Právě viditelnost se tak stává klíčovým prvkem sportovního oblečení pro zvýšení bezpečnosti sportovce během tréninkových aktivit. Vysoce reflexní barevné body v zadní části podkolenek zajišťují to, že jste perfektně vidět. HLAVNÍ ZNAKY zvyšují bezpečnost ve tmě – díky nápadným barevným reflexním bodům optimální výkon a regenerace díky cílené medi compression dokonale padnoucí chodidlová část pro bezkonkurenční pohodlí a ochranu před tvorbou puchýřů KVALITATIVNÍ PARAMETRY velmi atraktivní vzhled produktu z dílny návrhářek Anne Gorke a Stephanie Hotz, reflexní prvky zajišťující zvýšení bezpečnosti sportovce, příze z chemického hedvábí přinášející produktu extrémní odolnost, extra plochý šev v oblasti prstů na noze nezpůsobující otlaky, anatomické padnutí FUNKČNÍ CHARAKTERISTIKA reflexní body pro zvýšenou viditelnost, chránič Achillovy šlachy, odvod vlhkosti a termoregulační vlastnosti, vzduchové kanálky přinášející ventilaci chodidlové části; antibakteriální, zápach pohlcující stříbrné ionty; prodyšná pletenina BENEFITY díky definovanému kompresivnímu profilu více energie, větší vytrvalost a zvýšený výkon díky zlepšené cirkulaci krve aktivují přítok krve do svalů stabilizace svalů a kloubů pro snížení rizika zranění zvýšená koordinace docílená aktivací svalů přináší při běhu pocit stability a jistoty CÍLOVÁ SKUPINA běh, fitness, vytrvalostní sporty MATERIÁL 85 % polyamid, 15 % spandex

3 důvody proč prodáváme Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená

Zuzana Círová, Jestřabí Lhota:
V době, kdy jsem Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená poprvé spatřila a vedle něj takto prima cenovku, tak jsem se téměř až vyděsila. Ale řekla jsem si, že zboží vyzkouším. Naštěstí, protože tahle věc opravdu předčila moje požadavky. Čekala jsem nějaký blbost, ale přišla mi velmi kvalitní super věcička z pevného materiálu, kterou využívám skoro každý den! Skvělá a velice výhodná koupě, podobných jsem doposud příliš mnoho neměla.

František Herold, Velký Újezd:
Dělali jsme si s chlapama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet potřebnou energii. Klasicky jsme se štouchali, až nějakej kolega trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomto směru dbám delší čas, takže jsem mu ho přece mohl schválit. Dneska mi poslal e-mail, že děkuje, už Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená má v koupelně také a pochválila ho i dcera.

Alžběta Detková, Nelešovice:
S Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená jsem velmi spokojena. Stoprocentně splnil veškerá kritéria a samozřejmě byl stejný jako na fotografii z internetového obchodu. Již dle ilustračních fotografií jsem bezpečně věděla, co si kupuji a v rozpacích jsem tak nebyla. Od momentu, co ho můžu používat, se můj život vskutku velmi zjednodušil. Ostatním můžu velmi doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím celá řady problémů.

Eva Volkánová, Útěchovičky:
Totální špička mezi Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená! Funguje tak, jak je propagováno, výsledky jsou úžasné. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto přípravku! Velmi snadné použití spolu s ostatními kousky. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená používám hodně let a nikdy mě nezklamal. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte pořádně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování krystalků. Dobře uzavřít a uchovávat na suchém a tmavém místě při rovnoměrné teplotě.

Markéta Kerplová, Dolní Roveň:
Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená oslnil, mám ho odtud objednaný od října a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i manžela, který na to zpočátku hleděl tak trochu s obavami. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená

Andrea K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Matouš P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Viktor K: 110 % spokojenost

Vanesa L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cep Podkolenky Nighttech pánské IV zelená

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt