Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová

Cep  podkolenky dámské Iii limetková / růžová

Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová

Zkušenosti říkají, že Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1875 Kč
Naše cena: 1250 Kč Ověřit dostupnost

KVALITATIVNÍ PARAMETRY extra odolné vlákno z chemického hedvábí pro dlouhodobé užívání, široký lem pro perfektní padnutí, extra plochý šev v oblasti prstů na noze nezpůsobující otlaky, anatomický design FUNKČNÍ CHARAKTERISTIKA kompresní zóna přes nárt pro stabilizaci klenby, síťovinová struktura s otevřenými póry přes lýtko, optimalizovaný chránič Achillovy šlachy, hydrofilní povrchová úprava účinně odvádějící vlhkost od těla a zajišťující vynikající termoregulaci, vzduchové kanálky přinášející komfortní ventilaci chodidlové části BENEFITY díky definovanému kompresnímu profilu více energie, větší vytrvalost a zvýšený výkon díky zlepšené cirkulaci krve aktivují přítok krve do svalů stabilizace svalů a kloubů pro snížení rizika zranění zvýšená koordinace docílená aktivací svalů přináší při běhu pocit stability a jistoty CÍLOVÁ SKUPINA běžci, triatleti, vytrvalostní sportovci MATERIÁL 85 % polyamid, 15 % spandex

3 důvody proč prodáváme Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová

Sabina Čavojská, Strukov:
Chystala jsem se na víkend a Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová nemohl chybět v kufru. Šikovný, skladný, pohodlný. Zvládne i silnější využívání, delší dopravu a náročnější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejvzdálenější výpravy.

Nikol Voždová, Bouzov:
Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TOHO ESHOPU, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM ZÁKAZNÍKŮM.

Tobiáš Tippelt, Osvračín:
Musím vás pochválit, protože tak profesionální přístup se jen tak nevidí. Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost doručení, prakticky do druhého dne a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová

Eliška V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aneta P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michael B: Celkem jsem spokojený.

Kamila P: já jsem to prostě chtěla

Barbora D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cep podkolenky dámské Iii limetková / růžová

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt