Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

Zkušenosti říkají, že Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1875 Kč
Naše cena: 1250 Kč Ověřit dostupnost

KVALITATIVNÍ PARAMETRY perfektní anatomické padnutí, materiály nejvyšší kvality a prémiové zpracování zaručující extrémní odolnost produktu, technologie mikrovlákna přinášející dokonalé pohodlí při nošení, extra plochý šev v oblasti prstů na noze TECHNOLOGIE SMART INFRARED* Vlákna s bioaktivními materiály přeměňují teplo produkované tělem na infračervené záření. To má pozitivní účinek na mikrocirkulaci a krevní oběh a vytváří hřejivý efekt. Výsledkem je zlepšený výkon, snížení únavy a rychlejší regenerace. *integrovaná pouze u produktů z kolekce podzim/zima 2016/17 (výrazné logo CEP na boku) FUNKČNÍ CHARAKTERISTIKA tenká funkční pletenina zajišťující kompaktní padnutí v botách, zesílené zóny ke zmírnění tlaku; antibakteriální, zápach pohlcující stříbrné ionty; odvod vlhkosti díky hydrofilní úpravě BENEFITY díky definovanému kompresnímu profilu optimální regenerace a výkon přímý kontakt s lyžařskou botou pro zintenzivnění lyžařského zážitku maximální stabilita pro svaly a klouby zlepšená koordinace prevence zranění kompresní zóna přes nárt pro stabilizaci klenby CÍLOVÁ SKUPINA výkonnostní lyžaři a velmi dobří hobby lyžaři MATERIÁL 85 % polyamid, 15 % spandex

3 důvody proč prodáváme Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

Vít Zeithammer, Kovčín:
Tento Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii jsem si objednal, protože je za méně jak třetinovou cenu než podobné kousky na jiných eshopech. Tahle nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Kamila Rodingerová, Votice:
Okamžité doručení. Bezchybný a unikátní design. Asi malinko vyšší cena. Jinak jsem s Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii klidná. Nejkladněji boduji vzhled, vypadá mnohem lépe než na prospektu, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto výrobkem a ještě jedním, nakonec vyhrál tenhle. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento produkt kvalitnější než jeho konkurenti v této cenové kategorii.

Sofie Mikuličová, Hvozdec:
Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii pro nás v rodině znamená hlavně výhodnou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

Radek Říčan, Volyně:
Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii, zakoupený ve Vašem e-shopu je určitě z nejhezčích, které jsem měl příležitost vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně čtyřmi jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a negativa zvolil jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem eshopu byla dobrá volba. Děkuji rovněž za příjemné a ochotné jednání.

Petr Kůstka, Včelná:
Potřeboval jsem zakoupit Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a zásilku poslali urgentně. ZásilkuDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si milé komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

Simona F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Patrik S: Celkem jsem spokojený.

Ondřej N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Adam J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Matěj Č: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová Iii

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt