Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

Zkušenosti říkají, že Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1875 Kč
Naše cena: 1250 Kč Ověřit dostupnost

KVALITATIVNÍ PARAMETRY perfektní anatomické padnutí, materiály nejvyšší kvality a prémiové zpracování zaručující extrémní odolnost produktu, technologie mikrovlákna přinášející dokonalé pohodlí při nošení, extra plochý šev v oblasti prstů na noze TECHNOLOGIE SMART INFRARED* Vlákna s bioaktivními materiály přeměňují teplo produkované tělem na infračervené záření. To má pozitivní účinek na mikrocirkulaci a krevní oběh a vytváří hřejivý efekt. Výsledkem je zlepšený výkon, snížení únavy a rychlejší regenerace. *integrovaná pouze u produktů z kolekce podzim/zima 2016/17 (výrazné logo CEP na boku) FUNKČNÍ CHARAKTERISTIKA tenká funkční pletenina zajišťující kompaktní padnutí v botách, zesílené zóny ke zmírnění tlaku; antibakteriální, zápach pohlcující stříbrné ionty; odvod vlhkosti díky hydrofilní úpravě BENEFITY díky definovanému kompresnímu profilu optimální regenerace a výkon přímý kontakt s lyžařskou botou pro zintenzivnění lyžařského zážitku maximální stabilita pro svaly a klouby zlepšená koordinace prevence zranění kompresní zóna přes nárt pro stabilizaci klenby CÍLOVÁ SKUPINA výkonnostní lyžaři a velmi dobří hobby lyžaři MATERIÁL 85 % polyamid, 15 % spandex

3 důvody proč prodáváme Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

Karolína Pecáková, Stašov:
Pokud by mi kdysi někdo tvrdil, že si zboží pořídím, stoprocentně bych byla proti. Avšak v době, kdy se nám s partnerem narodila dcera a já zůstala na mateřské, fakt jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet spoustu nových věcí. A zaměřila jsem se zrovna na Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II. Nyní bych tvrdila, že jsem měla štěstí. Jelikož to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní navýsost spokojená a nedám na ni dopustit.

Matyáš Klečka, Milíčov:
Hodně jsem se těšil, až mi kurýr donese z obchodu Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II doma.

Lukáš Mencner, Úhlejov:
Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II jsem viděl v minulosti u kamaráda na přednášce z chemie. V první chvíli jsem zaregistroval, že vypadá dobře. Z toho důvodu jsem se s kolegou chvíli bavil. Neměl křivého slova, proto jsem si řekl, že si ho taky objednám. Vybral jsem si peníze, pořídil si ho a teď už můžu říct, že si spolužák nevymýšlel. Velmi kvalitní výrobek a já jsem moc rád, že ho mám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

Michaela T: já jsem to prostě chtěla

Laura P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Linda K: Tento Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petra B: Je to dostatečné?

Rozálie C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cep Lyžařské podkolenky Race dámské černá / růžová II

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt