Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

Zkušenosti říkají, že Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1964 Kč
Naše cena: 1309 Kč Ověřit dostupnost

Celoplastové křeslo v barvě cappuccino (imitace dřeva) + šedé nohy . Moderní design, snadná údžba, vysoká odolnost.   Technické údaje: rozměr: 58 x 58 x 86 cm max. nosnost: 100 kg materiál: plast cappuccino + šedé nohy výrobce: Keter hmotnost výrobku: 4,3 kg   Obsah balení: 1x celoplastové křeslo vč. područky

3 důvody proč prodáváme Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

Aneta Mrláková, Dobronín:
S kámoškami jsme se předevčírem bavily o objednávání, a přišla řeč i na tento váš Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou. Jedna z nich ho tam velmi vychvalovala, tak jsem si pomyslela, že ho také otestuji, a je fakt hodně free! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let žít! No, to je trochu nadsázka, ale opravdu je super, extra perfektní a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak určitě radím koupit, nevím o nikom, kdo by pak nebyl rád.

Jan Hurt, Mělnické Vtelno:
Velmi mě zaujal tento nový Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou, který byl dodán na trh. Očekával jsem záplavu drobností. Hezky mě překvapil svou nenáročností na údržbu, velkou výkonností a malou cenou. I maminka si ho pochvaluje, jelikož jí práce výrazně zjednodušila práci a máme tak více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj dobrý domácí pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

Michaela Koderová, Zaječí:
Nechci si postěžovat, balíček dorazilo v naprostém ordnungu. Třebaže byla stanovena několikadenní doručovací lhůta, přišel mi produkt už druhý den, hezky zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli na dvoře vyzkoušet a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou objednala. Této koupě zcela jasně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

Lucie L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tadeáš B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sabina D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Julie Š: dobré

Rozálie B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Celoplastové venkovní křeslo HARMONY s područkou

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt