Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů

Cannondale F-Si Carbon 2  275

Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů

Zkušenosti říkají, že Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 149999 Kč
Naše cena: 99999 Kč Ověřit dostupnost

Cannondale F-Si Carbon je osazen vidlicí Lefty 2.0 XLR uzamykatelnou z řidítek, která vyniká hladkým chodem, perfektní odezvou, nízkkou hmotností a tuhostí. Pohon zajišťují kliky Cannondale Hollowgram Si. Hladký a přesný chod řazení umožňuje 11ti rychlostní přehazovačka Sram X01 v kombinaci s jednopřevodníkem. Brzdný účinek obstarávají spolehlivé brzdy Magura MT-Race. Zapletenákarbonová kola Cannondale CZero Superlight dávají kolo lehnkost a dynamiku v každém šlápnutí. Propracovaný BALLISTEC CARBON rám, který je konstruován z extra pevných karbonových vláken používaných ve zbrojním průmyslu a pryskyřice vysoké pevnosti je extrémně lehký, pevný a tuhý. Hlavními prvky tohoto rámu jsou zadní asymetrická zadní stavba a krátká zadní stavba. ASYMMETRIC INETEGRATION je konstrukce která posouvá rovinu pohonu o 6 mm doprava. Zadní výplet je tak rovnoměrný a vzniká extrémně tuhé zadní kolo. Cannondale F-Si Carbon je kolo pro XC závodníky, kteří chtějí sedlat ten nejrychlejší a nejvyspělejší stroj!

3 důvody proč prodáváme Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů

Viktor Dobai, Horní Lapač:
Poptával jsem pro rodinu velmi kvalitní Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů s ohledem na bezpečnost a trvanlivost. Hlavní roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem našel na tento obchod, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem poptával. Kromě odolnosti a nejlevnějších cen také příjemné a vstřícné jednání. Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů přišel kurýrem rychle a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo vypadat.

Zuzana Mohrová, Žlutava:
Potřebovala jsem tento Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů velmi rychle doručit a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená okamžitým přístupem. Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je nadšený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem příjemnější.

Jana Bečičková, Horoměřice:
Nejsem zvyklá kupovat na netu. Jsem žena, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů prodávali za levnou cenu a slíbili rychlé dodání, tak jsem podlehla. A můžu říct, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela nikde chodit, ale byl mi výrobek doručen opravdu rychle, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Jednoduchý a intuitivní eshop je největší plus. Doporučuji.

Jáchym Kolmann, Světlá pod Ještědem:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo některé šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co potřebujete.

Pavel Nevřiva, Hodice:
Přestože prodejce nabízel opravdu pestrou nabídku Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů, nadšení opadlo, když Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů přivezl kurýr. Co se týče doručení, nemůžu nic špatného napsat. Jenomže eshop mi nedokázal objasnit, proč přišel jiný typ. Záležitost byla uzavřena po více jak měsíci, což je podle mě jediný nedostatek tohoto prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2018.

Hodnocení Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů

Radek P: Přišlo to celkem rychle

Vanesa P: Tento Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tadeáš T: je to fajné

David V: Celkem jsem spokojený.

Adéla H: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cannondale F-Si Carbon 2 275" S / 29" L + dovoz seřízeného kola domů

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt