Cannondale Dres Performance 2 Pro L

Cannondale Dres Performance 2 Pro L

Cannondale Dres Performance 2 Pro L

Zkušenosti říkají, že Cannondale Dres Performance 2 Pro L je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Cannondale Dres Performance 2 Pro L jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 2699 Kč
Naše cena: 1799 Kč Ověřit dostupnost

Tenhle závodní dres rozhodně ozdobí tvůj cyklo-šatník, je vyrobený z lehkého prodyšného materiálu, díky celopropínacímu zipu si můžeš regulovat míru ventilace a barvy nevyblednou ani po několika sezónách. Dres parádně padne na tělo a vzadu ti přijdou vhod hned tři kapsy.

3 důvody proč prodáváme Cannondale Dres Performance 2 Pro L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cannondale Dres Performance 2 Pro L

Kristýna Knapcová, Červený Újezd:
Tento Cannondale Dres Performance 2 Pro L jsem si zakoupila kvůli nízké ceně a hlavně, že byl skladem. Byla jsem nervózní, jelikož recenze nebyly příliš pozitivní. Nejvíce všem vadil datum dodání. Bohužel to tak bylo. Tento Cannondale Dres Performance 2 Pro L jsem vyžadovala docela rychle, a nakonec ho dopravce přivezl s nemalým zpožděním, než jinde.

Kristýna Vepřeková, Milotice nad Bečvou:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Cannondale Dres Performance 2 Pro L ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Roman Rada, Rusava:
kompaktni, planujeme s sebou vozit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male Cannondale Dres Performance 2 Pro L z toho je, barevná kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, mala je z neho nadsena, jsou tam i koliky na upevneni

Pavel Bandy, Bařice-Velké Těšany:
Cannondale Dres Performance 2 Pro L a znovu Cannondale Dres Performance 2 Pro L. Skvělý produkt, který mi velmi zpříjemnil život. Žádná nákladná příprava, žádné obludné shánění. Na internetu jsem ho zaplatil dříve a měl jsem celkem obavy. Ale třetí den přišla zpráva od pošťáka a datumem a přesnou hodinou doručení. Všechno proběhlo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít používat. Opravdu celková spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 03. 2018.

Hodnocení Cannondale Dres Performance 2 Pro L

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cannondale Dres Performance 2 Pro L

Valerie C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anna V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Simona B: Ideální k osmnáctinám :)

Jakub V: funkční výrobek

Sára Š: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cannondale Dres Performance 2 Pro L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cannondale Dres Performance 2 Pro L

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt