Cannondale D2

Cannondale D2

Cannondale D2

Zkušenosti říkají, že Cannondale D2 je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze Cannondale D2 jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

CANNONDALE - 17 GRIPY D2 Uni

3 důvody proč prodáváme Cannondale D2

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Cannondale D2

Aneta Kapičáková, Kšely:
Manžel spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, střih který si přál a tak není co dodat !...krása ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Michael Etlík, Šemnice:
Perfektní nákup, z mé strany panuje naprostá spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s Cannondale D2em, který jsem si objednal. Častokrát se mi stalo, že mi byl balík, nebo balík dodán znehodnocený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že můžu říci, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat příště, jistě se k vám vrátím.

Václav Klemš, Slavkov pod Hostýnem:
Vyhledal jsem si tento model na tomto e-shopu z toho důvodu, že prodával za nejlevnější ceny a určoval rychlost zaslání. Proto jsem zakoupil a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak opravdu je. Jsem spokojený a hlavně zcela spokojen, že Cannondale D2 slouží tak jak má. Jak se říká, šlape jako švýcarské hodiny. Rád doporučím všem kamarádům a známým. Osobní zkušenost je nejvíc a já ji mám, díky vám, hodně pozitivní. Doporučuji.

Vojtěch Pipek, Bavorov:
Cannondale D2 dorazil ve stoprocentním stavu a včas. Bohužel dle nabídky, měl Cannondale D2 přijít ve speciální krabici, což však chybělo. Kdyby to nebyl prezent, asi bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ale i tak komunikace byla bezproblémová. Přijal jsem omluvu a okamžitě mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, bylo poštovné. Internetový obchod má v nabídce jednu společnost, která vyžaduje balné. Další korunky navíc.

Magdaléna Doláková, Křepenice:
Potřebovala jsem rychle a levně pořídit Cannondale D2. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Dobré a férové jednání a hlavně balíček došel včas, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2018.

Hodnocení Cannondale D2

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Cannondale D2

Aneta B: Je to dostatečné?

Lukáš L: Celkem jsem spokojený.

Tadeáš T: Cannondale D2 je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tobiáš B: Jsem ráda, že to mám

Oliver S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Cannondale D2. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Cannondale D2

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt