Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 279 Kč
Naše cena: 186 Kč Ověřit dostupnost

Nákoleníky volejbalové (chrániče) Technické údaje: jednoduché 3 velikosti - S, M, L vzhledem ke slabší molitanové výplni je možné tyto chrániče použít i jako chrániče pro fotbalové nebo floorbalové brankáře

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Zuzana Dršková, Kočín:
Objednala jsem si a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle funguje. Mám ráda pěkné a kvalitní věci, které vynikají vysokou výdrží a vydrží. Velice mě potěšila radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení opravdu netrpělivě čekala.

Denis Vošmík, Střelice:
Jsem spokojen bez výjimky, cena je rovnoměrná kvalitě. Dokonalý popis a rychlé dodání. Produkt jsem objednal na doporučení kamaráda a pracuje na jedničku. Je plně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po delší nečinnosti dobře funguje a nedělá rámus. Manželka oceňuje designové zpracování a jednoduché používání. Doporučuji.

Filip Punda, Zádveřice-Raková:
Tenhle jsem napoprvé zahlédl na billboardu. Předtím mě moc neoslovil, připadal mi příliš přechválený. Nicméně následně jsem měl řeč s kamarády z fotbalu, kteří si zboží objednali. Nedali na něj dopustit, inspirovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Jsem toho názoru, že reklama na opravdu nepřeháněla. Zpracování, rychlost doručení, výdrž, zkrátka jedním slovem špica.

Nikola Šebelová, Kozmice:
Tento jsem si vybrala na základě toho, že jsem přečetla zkušenosti že se s ním lehce pracuje, což je pravda. Mně sice chuťově vůbec nezaujal, ostatním dospělým v v naší ulici také moc nechutnal, ale příbuzným chutnal. Příště určitě vyzkouším s ostřejší chutí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze

Kamila S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denisa J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Adam B: 110 % spokojenost

Matěj K: funkční výrobek

Rozálie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt