Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 279 Kč
Naše cena: 186 Kč Ověřit dostupnost

Nákoleníky volejbalové (chrániče) Technické údaje: jednoduché 3 velikosti - S, M, L vzhledem ke slabší molitanové výplni je možné tyto chrániče použít i jako chrániče pro fotbalové nebo floorbalové brankáře

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Zuzana Dršková, Kočín:
Pořídila jsem si a byla jsem velice spokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle funguje. Mám ráda pěkné a perfektní věci, které vynikají vysokou výdrží a slouží. Velice mě potěšila radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení opravdu netrpělivě čekala.

Denis Vošmík, Střelice:
Jsem spokojen bez výjimky, cena odpovídá kvalitě. Přesný popis a rychlé dodání. Produkt jsem zakoupil na doporučení kamaráda a funguje výborně. Je plně spolehlivý. Nepoužívám ho často, ale i po delší nečinnosti spolehlivě naběhne a nedělá hluk. Manželka oceňuje designové provedení a lehké ovládání. Doporučuji.

Filip Punda, Zádveřice-Raková:
Tento jsem napoprvé viděl v novinách. Předtím mě ale nezaujal, jevil se jako až moc přeceňovaný. Nicméně následně jsem hovořil s kamarády z fotbalu, kteří si zboží koupili. Byli spokojení, inspirovali mě, tak jsem ho taky objednal. Teď tvrdím, že reklama na vůbec nelhala. Materiály, blesková doprava, odolnost, zkrátka jediným slovem spokojenost.

Nikola Šebelová, Kozmice:
Tento jsem si zvolila na základě toho, že jsem přečetla zkušenosti že se s ním dobře pracuje, což je zaručeno. Mně sice v začátku vůbec nezaujal, ostatním dospělým v mém okolí také moc nechutnal, ale příbuzným chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s kyselejší příchutí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze

Emma H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Klára K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sofie H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sára G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Josef S: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt