Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1214 Kč
Naše cena: 809 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle vel.39, Botas CHICAGO 3000, ergonomický střih, měkká výstelka,brusle se spec. povrchovou úpravou.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sebastian Velebný, Jedomělice:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu dobře, takže se nebojím, že bych musel opět kupovat nový. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

Ema Zoglauerová, Strašov:
Mám již 6 měsíců a pořád jsem nadšená

Lucie Brandýská, Mišovice:
Opravdu luxusní věc, nečekala bych nikdy, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak dobrý nákup. Za minimální cenu si objednat , který je již na první pocit spolehlivý, dobře fungující, a taky krásně vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo sehnat za tak levnou cenu a s možností levného doručení až domů, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu zítra něco poptávat, budu objednávat zase u vás.

Václav Stezka, Dolany:
Nejdřív jsem koukal na jiným typem, nakonec vybral jsem z hodně důvodů tento . Je pěkně funkční. Po technické stránce skoro dokonalý. Moje manželka hodnotí pěkný vzhled a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuhle perfektní věcičku budou v práci neustále půjčovat.

Matěj Fára, Boňkov:
Když porovnám užitek a cenu, tak nemohu být nenadšen. obsahuje vše, co bylo napsáno v popisku, dokonce je o něco tenčí, než jsem očekával, což není na obtíž. S produktem se tak lépe hýbá. Měl jsem i lepší, ale tady cena rovná se dobré kvalitě. Kdo nepotřebuje profesionální výrobek, pro běžné používání je plně dostačující, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze

Johana M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Simona S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kryštof S: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Valerie S: já jsem to prostě chtěla

Vanesa L: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt