Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1214 Kč
Naše cena: 809 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle vel.39, Botas CHICAGO 3000, ergonomický střih, měkká výstelka,brusle se spec. povrchovou úpravou.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sebastian Velebný, Jedomělice:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela kvalitně, takže se nebojím, že bych musel zase kupovat další. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

Ema Zoglauerová, Strašov:
Mám již 6 měsíců a pořád jsem nadšená

Lucie Brandýská, Mišovice:
Opravdu krásná věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém rozpoložení podaří tak dobrý nákup. Za minimální cenu si koupit , který je již na první pohled spolehlivý, dobře fungující, a taky krásně vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo sehnat za tak výhodnou cenu a s možností levného zaslání až domů, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu pozítří něco hledat, budu nakupovat opět u vás.

Václav Stezka, Dolany:
Nejdřív jsem koukal na podobným typem, nakonec vyhrál z hodně důvodů tento . Je pěkně skladovatelný. Po vzhledové stránce téměř dokonalý. Moje manželka hodnotí pěkný vzhled a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuto skvělou věcičku budou v práci neustále půjčovat.

Matěj Fára, Boňkov:
Když porovnám výkon a cenu, tak nejde být nenadšen. obsahuje vše, co bylo napsáno v manuálu, nakonec je o něco tenčí, než jsem očekával, což není na obtíž. S produktem se tak lehčeji hýbá. Měl jsem i jiný, ale zde cena odpovídá skvělé materiál. Kdo nepotřebuje perfektní výrobek, pro běžné používání je plně dostačující, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze

Ondřej H: 110 % spokojenost

Karel M: funkční výrobek

Nikolas G: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Klára Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šimon T: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt