Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1323 Kč
Naše cena: 882 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.41 Délka vnitřní boty - stélka je 260 mm. Brusle jso určené pro rekreační bruslení.   Obsah balení:   1 x  brusle  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Lucie Veltruská, Horní Benešov:
Zakoupila jsem si u vás a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Jonáš Haltof, Studené:
Vzhledem k tomu, že mi přestal fungovat, nezbylo, než pořídit si ještě jeden. Rozdíl mezi klasickým a internetovým obchodem byl jak v ceně, tak dostupnosti a v neposlední řadě v přístupu prodávajícího. Navzdory tomu, že vyžaduji osobní setkání a možnost si vyzkoušet, nyní jsem volba padla službu eshopu. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tento eshop doporučuji.

Patrik Klesal, Tovačov:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na webu, zalíbil se mi váš . Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými zbožím dostatečné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak dobrého! Příští Vánoce se na váš obchod podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než včera.

Marie Laipertová, Braškov:
Prostřednictvím internetového obchodu jsem si zakoupila , který v klasickém obchodě nestojí méně než několik korun. I když jsem byla varována mým přítelem, že dražší položky není moc bezpečné nakupovat přes internet, chtěla jsem učinit partnerovi radost (sobě taky), a tak jsem si jej zakoupila. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dodacím termínem. Určitě doporučuji tento e-shop.

Markéta Štachová, Bdín:
Po přečtení několika recenzí jsem čekala, že po konzumaci budu mít "šok" a budu vypadat jak medvědice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím častěji a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro každého, kdo zkouší, určitě super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze

Marek F: tak jsem to dostala aje to super

Ema U: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Linda J: já jsem to prostě chtěla

Michael W: Celkem jsem spokojený.

Karolína B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt