Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1323 Kč
Naše cena: 882 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.41 Délka vnitřní boty - stélka je 260 mm. Brusle jso určené pro rekreační bruslení.   Obsah balení:   1 x  brusle  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Lucie Veltruská, Horní Benešov:
Pořídila jsem si u vás a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou mnohokrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Jonáš Haltof, Studené:
S ohledem na to, že mi nefunguje, byl jsem nucen pořídit si další. Rozdíl mezi běžným a eshopem byl jak v ceně, tak dopravě a navíc ve službách. Přestože preferuji osobní kontakt a možnost si vyzkoušet, pro jednou jsem zvolil službu eshopu. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tohoto prodejce mohu doporučit.

Patrik Klesal, Tovačov:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když objednávám tolik dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak sledoval nabídky na webu, padl mi do oka váš . Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak skvělého! Příští Vánoce se na váš krám podívám dřív, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než včera.

Marie Laipertová, Braškov:
Přes internetový obchod jsem si objednala , který v normálním obchodě není za méně než pár Kč. Navzdory tomu, že jsem byla upozorněna mým mužem, že dražší zboží není moc bezpečné objednávat v internetovém obchodě, rozhodla jsem se udělat příteli hezký den (sobě taky), a tak jsem si jej pořídila. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Velmi doporučuji tento internetový obchod.

Markéta Štachová, Bdín:
Po přečtení některých recenzí jsem čekala, že po použití budu mít "šok" a budu vypadat jak medvědice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším čtyři, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro někoho, kdo zkouší, určitě super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Tobiáš K: Jsem ráda, že to mám

Viktorie C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Barbora J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jana M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michal P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt