Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet - vel. 41 (délka vnitřní boty - stélka je 260 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje: Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka, Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Filip Zuziak, Miřetice:
Doporučuji! Já osobně jsem z nadšený a chválím všude, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na kvalitu příliš nehledí a kvantita převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tohle výrobek splňuje, užívám ho už dlouho a určitě nadále budu. Hezký byl přístup obchodu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Samuel Blahovský, Stožice:
Na tento model jsem narazil náhodně a oslovil mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do pěti dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn , který dělá spolehlivě svůj účel. Hodnotím především jeho dobu dodání a kvalitu vyhotovení. V tomto obchodě nekupují poprvé, takže za mě jasná volba.

Nikolas Hübner, Srubec:
Po zkušenostech se dílenským nářadím už nakupuji pouze . Skvěle drží, rukojeť je padnoucí do ruky. S se dostanete skoro všude. Koupil jsem ji na domácí práce, párkrát použita na železo. Funguje skvěle

Marek Rudy, Kašnice:
Jsem opět naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na spolehlivý eshop a potvrdilo se. Očekávaná zpracování produktu a rychlé dodání. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností velkého výběru barevné varianty zboží, tak i s vzdušným ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských příruček. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Gabriela Nečilová, Otročín:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Pak jsem zjistila, že existuje i jeho verze do práce. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si okamžitě musím koupit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Funguje perfektně bez jakéhokoliv zádrhelu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze

Karolína Š: dobré

Gabriela M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kamila M: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Lucie C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kryštof O: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt