Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet - vel. 41 (délka vnitřní boty - stélka je 260 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje: Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka, Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Filip Zuziak, Miřetice:
Doporučuji! Já osobně jsem z šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nehledí a masovost převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tento výrobek splňuje, používám ho už dlouho a jistě nadále budu. Milý byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Samuel Blahovský, Stožice:
Na tenhle výrobek jsem narazil náhodně a oslovil mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do čtyř dnů po zakoupení jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn , který plní spolehlivě svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dobu dodání a způsob vyhotovení. V tomto eshopu nekupují prvně, takže za mě jasná volba.

Nikolas Hübner, Srubec:
Po zkušenostech se domácím nářadím už nakupuji pouze . Skvěle drží, rukojeť je příjemná. S se dostanete úplně všude. Koupil jsem ji na zahradní práce, 2x použita na dřevo. Funguje skvěle

Marek Rudy, Kašnice:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na tradiční obchod a vyplatilo se. Požadovaná zpracování produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností velkého výběru barevné varianty zboží, tak i s lehkým ovládáním bez zbytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských manuálů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Gabriela Nečilová, Otročín:
Vždycky mě to stálo spoustu peněz. Potom jsem našla, že existuje i jeho verze na ven. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si prostě zkusím objednat. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily nazpět. Pracuje skvěle bez jediného zádrhelu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Tereza Z: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nela B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šimon G: je to fajné

Marie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kamila G: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt