Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm Skol Vega, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení viz foto - vel. 36.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Patrik Raiser, Knovíz:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem potřeboval. Jsem s hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, takže prodej proběhl velmi korektně a ještě jednou děkuji.

Radek Brzek, Rožmitál na Šumavě:
Ve své práci hledám vypadat opravdu pěkně, protože se každý den potkávám se s klienty. Mým cílem je udělat dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi moc pomohl. Cítím se zásadně víc sebejistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom obrovský díl. Jsem šťastný jako už dávno ne.

Petra Resová, Slavičín:
Tak tohle je celkem nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tato je opravdu dobrý, a moc mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od babičky, ať jej taky zkusím, a teď najednou nevím proč jsem tolik bála se. Tohle jasně musí mít na zahradě každý, dokonce i syn, který nad vším ohrnuje nos, jej otestoval a teď mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze

Jakub M: je to fajné

Dominika J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Magdaléna H: dobré

Sabina Ř: nemá chybu

Anna T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt