Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm Skol Vega, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení viz foto - vel. 36.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Patrik Raiser, Knovíz:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto nákup proběhl velmi korektně a ještě jednou díky.

Radek Brzek, Rožmitál na Šumavě:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem pěkně, protože se každý den potkávám se s klienty. Mým cílem je udělat dojem ihned na prvním jednání. Nejen v tomhle směru mi hodně pomohl. Cítím se mnohem víc jistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal krok tím správným směrem. Vše se mi daří a on má na tom obrovský podíl. Jsem spokojený jako už dlouho ne.

Petra Resová, Slavičín:
Tak tohle je celkem boží! Nevím, čím to je, ale tato je vážně dobrý, a moc mi zlepšil život. Týden jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky zkusím, a teď zas nevím proč jsem tolik otálela. Tohle jasně musí mít na zahradě každá, dokonce i otec, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Emma M: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Ondřej M: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Simona D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jana L: Ideální k osmnáctinám :)

Michael N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt