Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 545 Kč
Naše cena: 363 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty BOTAS pro rekreační lyžování. Obuv je vyrobena ze speciálních syntetických materiálů, které svými vlastnostmi zamezují pronikání vlhkosti do obuvi. Překryté šněrování pružným neoprénem optimálně obepíná nárt a zabraňuje pronikání sněhu a vlhkosti. Velikost 36. Bota je určena na speciální vázání BRN s jednou úzkou drážkou v podrážce.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Petra Ďurková, Rácovice:
Byla jsem nákupem příjemně překvapena. Objednaný dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si objednali něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Tomáš Molhanec, Čelákovice:
Daný měl být dárkem pro moji nastávající manželku. A proto jsem jsem směřoval dotaz na prodejce, který nabízel tento , doladil jsem s nimi dárkový obal a zejména den, místo dodání. Spolupráce byla vskutku bezproblémová, blesková. Cena byla vedlejší, přestože tuším, že by se dal objednat za méně. Někdy je důležitější úroveň služeb, než . Firma dostála svému jménu, kromě toho přidala dáreček a z moji snoubenky se stala oficiální paní. Stoprocentně doporučuji tohoto prodejce.

Dominik Frydrych, Staré Buky:
Patřím k chlapům, kteří neumí objednávat dárky. Často mě nenapadne nic skvělého, čím bych udělal radost. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám , je to ale úplně jiné. Už jsem ho jako dárek objednal asi čtyřem lidem a všichni byli hodně rádi jako já. Navíc hodně překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze

Natálie M: děda je z dárku je nadšený

Ondřej K: tak jsem to dostala aje to super

Natálie Č: Proboha. To raději přispěju na charitu

Linda L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Filip B: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt