Zkušenosti říkají, že je prostě dokonalá krása. Diskuze Vám napoví, že recenze jsou naprosto skvělé.

Běžný prodej: 545 Kč
Naše cena: 363 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty BOTAS pro rekreační lyžování. Obuv je vyrobena ze speciálních syntetických materiálů, které svými vlastnostmi zamezují pronikání vlhkosti do obuvi. Překryté šněrování pružným neoprénem optimálně obepíná nárt a zabraňuje pronikání sněhu a vlhkosti. Velikost 36. Bota je určena na speciální vázání BRN s jednou úzkou drážkou v podrážce.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Petra Ďurková, Rácovice:
Byla jsem nákupem hezky překvapena. Objednaný dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho hezký vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si pořídili něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na pár dní a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Tomáš Molhanec, Čelákovice:
Tento měl být dárkem pro moji budoucí manželku. Z toho důvodu jsem se obrátil eshop, který nabízel tento , dohodnul jsem s nimi balení a zejména termín, místo dodání. Komunikace byla vskutku bezproblémová, blesková. Cenu jsem neřešil, i když vím, že by se dal pořídit levněji. Někdy je přednější renomé eshopu, než . Firma dodržela slovo, mimo jiné poslala dáreček a z moji nastávající se stala manželka. Stoprocentně doporučuji tohoto prodejce.

Dominik Frydrych, Staré Buky:
Patřím k chlapům, kteří neumí vybírat dárky. Často mě nenapadne nic hezkého, čím bych udělal radost. A často mě to dost mrzí. Teď, co znám , je to ale úplně jiné. Už jsem ho jako dárek koupil asi pěti lidem a všichni byli hodně rádi jako já. Navíc velice překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze

Viktor K: Jsem ráda, že to mám

Anežka L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vít F: 110 % spokojenost

Jonáš B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Martin P: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ dokonalakrasa.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt